Junior / Inžinier/ ka kvality

LEONI Slovakia, spol. s r.o., odštepný závod Trenčianska Teplá

Miesto práce
Trenčianska Teplá
Termín nástupu
ihneď
950 - 1 350 EUR/mesiacZákladná mzda + Osobné ohodnotenie na mesačnej báze (150€ maximum / mesiac) = celková mzda pri nástupe 1100€ + Ročná odmena (13ty plat)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Komunikuje s kontaktnými osobami u zákazníka v prípade reklamácií a zákazníckych auditov
- Spracováva reklamácie vrátane úprav reklamačných správ; príprava akčných plánov, analýz, kontrol efektivity, údržby reklamačnej databázy a prípravy reklamačných vyhodnotení
- Pripravuje a zavádza lokálne kvalitatívne postupy a pracovné návody
- Zaznamenáva interné chyby
- Koordinuje analýzy a testy spojené s internými a externými reklamáciami ako aj pridruženými akciami

- Letný a zimný bonus
- Bohatý sociálny program ( príspevok na športové a kultúrne aktivity, darčekové poukážky, životné jubileá a udalosti)
- Výhodná cena stravovania
- Pružný pracovný čas
- Práca v medzinárodnej spoločnosti

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Komunikatívna znalosť anglického jazyka
- Skúsenosti na oddelení kvality v automotive IATF + nástroje oddelenia kvality FMEA výhodou
- Výborné komunikačné zručnosti, precíznosť, tímový hráč so schopnosťou pochopenia technických podkladov
- Znalosť SAP - výhodou

LEONI Slovakia, spol. s r. o., odštepný závod Trenčianska Teplá, patrí do nemeckého koncernu LEONI AG a divízie Automotive cables solution, ktorá zamestnáva približne 3 200 zamestnancov na rôznych kontinentoch.

LEONI Slovakia, spol. s r.o. má dve prevádzky - Trenčianska Teplá - Dobrá a Trenčín - Súvoz. Spolu majú obe prevádzky približne 230 zamestnancov. Vyrábame dátové a bezpečnostné komponenty pre automobilový priemysel a káble do elektromobilov. Portfólio strojov je v zamerané na výrobu opletu a extrúziu kábla. Sme certifikovaní podľa noriem IATF 16949:2016 a ISO 14001:2015.

Ako zamestnávateľ si ctíme legislatívu a hodnoty, ktoré vytvárajú priestor na otvorenú komunikáciu, spokojnosť v pracovnom prostredí s orientáciou na splnenie požiadaviek našich zákazníkov v požadovanom čase, kvalite a množstve.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov
ID: 2160560  Dátum zverejnenia: 1.6.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 950 EUR/mesiac