850 - 1 200 EUR

Junior inžinier/ ka kvality

Miesto práce
Trenčianska Teplá
Termín nástupu
ihneď
Celková mzda (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Komunikuje s kontaktnými osobami u zákazníka v prípade reklamácií a zákazníckych auditov
• Spracováva reklamácie vrátane úprav reklamačných správ; príprava akčných plánov, analýz, kontrol efektivity, údržby reklamačnej databázy a prípravy reklamačných vyhodnotení
• Pripravuje a zavádza lokálne kvalitatívne postupy a pracovné návody
• Vykonáva produkt audit
• Zaznamenáva interné chyby
• Koordinuje analýzy a testy spojené s internými a externými reklamáciami ako aj pridruženými akciami

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

1000€ (základná zlozka 850€ + variabilná zložka). V závislosti od skúseností a seniority kandidáta sa mení i ponuka mzdy.

• letný a zimný bonus
• bohatý sociálny program ( príspevok na športové a kultúrne aktivity, darčekové poukážky, životné jubileá a udalosti)
• firmené akcie a teambildingy
• výhodná cena stravovania
• podpora vzdelávania (jazykové a odborné kurzy a školenia)
• pružný pracovný čas

Informácie o výberovom konaní

Pozícia je obsadzovaná ako zástup za materskú dovolenku

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Technické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • skúsenosti na oddelení kvality v automotive IATF + nástroje oddelenia kvality APQP, PPAP, FMEA výhodou
  • výborné komunikačné zručnosti, precíznosť, tímový hráč
  • znalosť SAP - výhodou

LEONI Slovakia spol. s r. o., odštepný závod Trenčianska Teplá, patrí do káblovej divízie nemeckého koncernu LEONI. V našom závode v Trenčianskej Teplej máme približne 240 zamestnancov a vyrábame dátové káble pre automobilový priemysel. Šikovným sa u nás darí!

Práca v našej spoločnosti je viac než len zamestnanie – je to možnosť stať sa súčasťou stabilnej globálnej spoločnosti a výnimočného tímu, v ktorom môžete získať zaujímavé pracovné skúsenosti a rozvíjať svoj potenciál.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov

LEONI Slovakia, spol. s r. o., odštepný závod Trenčianska Teplá
M. č . Dobrá 1356
91401 Trenčianska Teplá

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Monika Šillerová
E-mail: poslať životopis
ID: 2160560   Dátum zverejnenia: 11.9.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   1000€ (základná zlozka 850€ + variabilná zložka). V závislosti od skúseností a seniority kandidáta sa mení i ponuka mzdy.