Mechanik- údržbár výrobných strojov a liniek

LEONI Slovakia s.r.o., odštepný závod Trenčianska Teplá

Miesto práce
Trenčín
plný úväzok
Mzdové podmienky (brutto)
4,7 - 5,85 EUR/hod.- základná mzda pre pozíciu mechanik junior 4,70€/h + variabilná zložka mzdy, celkom v priemere 900 € plus zmenové príplatky; - základná mzda pre pozíciu mechanik senior 5,85 €/h+variabilná zložka mzdy, celkom v priemere 1100 € plus zmenové príplatky; prvé navýšenie mzdy po pol roku

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre našu prevádzku v Trenčíne hľadáme šikovného mechanika so skúsenosťami z výrobnej spoločnosti.
Hlavná pracovná náplň:
- Zabezpečuje plynulú a bezpečnú prevádzku strojných zariadení a výrobných liniek
- Vykonáva operatívnu aj plánovanú údržbu, opravy a nastavovanie výrobných zariadení
a liniek
- Vykonáva diagnostiku a navrhuje riešenia na odstránenie porúch zariadení a liniek

- Atraktívne platové ohodnotenie (s možnosťou zvýšenia mzdy po pol roku)
- Nástupný bonus - 300€
- Letný a zimný bonus
- Práca v stabilnej a perspektívnej spoločnosti s rastúcim objemom výroby
- Zaujímavý sociálny program:
- výborná cena stravovania (0,6 €)
- príspevky pri životných udalostiach a jubileách
- príspevky na športové a kultúrne aktivity
- darčekové poukážky
- príspevky zamestnávateľa na III.pilier
- tímbildingové akcie
- Autobusová doprava na zmeny
- Silná podpora vzdelávania

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

strojárstvo, elektromechanika

Vodičský preukaz

B

Skúsenosti s údržbou strojov a zariadení
Skúsenosti z výrobnej spoločnosti v automotive výhodou
Zodpovednosť
Proaktivita
Tímová práca

LEONI Slovakia spol. s r. o., odštepný závod Trenčianska Teplá, patrí do káblovej divízie nemeckého koncernu LEONI. V našom závode v Trenčianskej Teplej máme približne 240 zamestnancov a vyrábame dátové káble pre automobilový priemysel. Šikovným sa u nás darí!

Práca v našej spoločnosti je viac než len zamestnanie – je to možnosť stať sa súčasťou stabilnej globálnej spoločnosti a výnimočného tímu, v ktorom môžete získať zaujímavé pracovné skúsenosti a rozvíjať svoj potenciál.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Leoni Slovakia spol. s r.o., OZ Trenčianska Teplá
M.č. Dobrá 1356
914 01 Trenčianska Teplá
ID: 1764672  Dátum zverejnenia: 10.10.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 4,7 - 5,85 EUR/hod.- základná mzda pre pozíciu mechanik junior 4,70€/h + variabilná zložka mzdy, celkom v priemere 900 € plus zmenové príplatky; - základná mzda pre pozíciu mechanik senior 5,85 €/h+variabilná zložka mzdy, celkom v priemere 1100 € plus zmenové príplatky; prvé navýšenie mzdy po pol roku