Technik BOZP a PO Jaklovce

LEONI Slovakia spol. s r. o., odštepný závod Stará Turá

Miesto práce
Jaklovce, Jaklovce
Termín nástupu
01.08.2021
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1 040 EUR/mesiacKonečná výška nástupnej mzdy závisí od kvality a skúseností uchádzača.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- kontrola stavu dodržiavania predpisov BOZP a PO
- plnenie legislatívnych povinnosti v oblasti ENVIRO
- sledovanie a dodržiavanie právnych predpisov z BOZP a PO a implementovanie zákonných požiadaviek u zamestnávateľa
- správa dokumentácie z oblasti BOZP a PO, vedenie príslušnej agendy, štatistík a reportov
- navrhovanie opatrení na zlepšenie stavu dodržiavania predpisov BOZP a PO
- evidencia a riešenie pracovných úrazov, mimoriadnych udalostí
- riadenie školení BOZP a PO podľa platnej legislatívy
- komunikácia s príslušnými orgánmi

- práca v stabilnej spoločnosti
- možnosť sebarealizácie
- motivujúci systém odmeňovania
- zaujímavé sociálne výhody

Za Váš prejavený záujem Vám vopred ďakujeme. Kontaktovať budeme uchádzačov ktorí vyhovujú všetkým požiadavkám.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.7.2021 (ostáva ešte 47 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Začiatočník (A2) a Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

BOZP
1

- oprávnenie bezpečnostného technika a technika požiarnej ochrany / oprávnenie autorizovaného bezpečnostného technika výhodou
- prax v oblasti BOZP vo výrobnej spoločnosti výhodou
- spoľahlivosť a zodpovednosť
- dobré komunikačné schopnosti
- zásadový prístup k dodržiavaniu zákonných požiadaviek
- základy anglického alebo nemeckého jazyka vítané

LEONI Slovakia spol. s r. o., odštepný závod Stará Turá, KWO Ilava a Jaklovce patria do káblovej divízie nemeckého koncernu LEONI. V našej spoločnosti v Starej Turej, Ilave a Jaklovciach pracuje cca 800 zamestnancov, ktorí vyrábajú káblové zväzky pre medicínsku a automatizačnú techniku a špeciálne elektrické káble.
Šikovným sa u nás darí!

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Adresa spoločnosti

LEONI Slovakia, spol. s r. o., odštepný závod Jaklovce
Poľná 674
055 61 Jaklovce

Kontakt

ID: 4097787  Dátum zverejnenia: 7.6.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 040 EUR/mesiac