Montážnik/-čka (miesto výkonu práce Jaklovce)

LEONI Slovakia spol. s r. o., odštepný závod Stará Turá

Miesto práce
Jaklovce, Jaklovce
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
4,08 EUR/hod.Uvedená mzda je základná. Konečná výška nástupnej mzdy v sebe zahŕňa ešte funkčný príplatok, hodnotiaci príplatok po skúšobnej dobe a mesačnú variabilnú zložku mzdy.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- montáž káblových zväzkov pre medicínsku a automatizačnú techniku
- dodržiavanie termínov a kvality
- práca na 2 zmeny

- práca v stabilnej zahraničnej spoločnosti na trvalý pracovný pomer (nie cez personálnu agentúru)
- práca v čistom prostredí
- základná mzda + hodnotiaci príplatok + funkčný príplatok + kolektívna odmena
- mzda po zaskoleni cca 800 EUR brutto
- motivujúci systém odmeňovania
- vianočná odmena po splnení vopred komunikovaných podmienok
- benefity pri životných a sociálnych jubileách
- výhodná cena firemnej dopravy zo smerov Krompachy a Švedlár

Za Váš prejavený záujem Vám vopred ďakujeme. Kontaktovať budeme uchádzačov ktorí vyhovujú všetkým požiadavkám.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

7.2.2021 (ostáva ešte 22 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- manuálna zručnosť
- schopnosť montovať malé súčiastky (dobrý zrak)
- znalosť technickej dokumentácie

LEONI Slovakia spol. s r. o., odštepný závod Stará Turá, patrí do káblovej divízie nemeckého koncernu LEONI. V našej spoločnosti v Starej Turej a v Ilave pracuje cca 600 zamestnancov, ktorí vyrábajú káblové zväzky pre medicínsku a automatizačnú techniku a špeciálne elektrické káble.
Šikovným sa u nás darí!

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Adresa spoločnosti

LEONI Slovakia, spol. s r. o., odštepný závod Jaklovce
Poľná 674
055 61 Jaklovce

Kontakt

ID: 4017024  Dátum zverejnenia: 7.1.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 4,08 EUR/hod.