Strihač-obsluha strihacieho stroja(miesto výkonu práce Jaklovce)

LEONI Slovakia spol. s r. o., odštepný závod Stará Turá

Miesto práce
Jaklovce
Termín nástupu
01.02.2021
Mzdové podmienky (brutto)
4,08 EUR/hod.zákaldná mzda + individuálny hodnotiaci príplatok + funkčný príplatok + kolektívna odmena

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- práca s technickou dokumentáciou
- práca na strihacích zariadeniach (strihanie, odizolovanie)
- práca v dvojzmennej prevádzke

- práca v stabilnej medzinárodnej spoločnosti
- motivačné mzdové ohodnotenie
- základná mzda: 4,08 EUR/hod + ostatné zložky mzdy + mesačná odmena
- vianočná odmena po splnení vopred určených podmienok
- práca v stabilnej zahraničnej spoločnosti na trvalý pracovný pomer (nie cez personálnu agentúru)
- čisté a tiché pracovné prostredie
- možnosť sebarealizácie a profesijného rastu
- motivujúci systém odmeňovania
- rôzne sociálne výhody
- benefity pri životných a sociálnych jubileách
- výhodná cena firemnej dopravy zo smerov: Krompachy a Švedlár

Informácie o výberovom konaní

Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem.
Z kapacitných dôvodov môžeme odpovede zasielať tým z uchádzačov, ktorí spĺňajú požiadavky a budú pozvaní na pohovor.
Ďakujeme za pochopenie.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

7.2.2021 (ostáva ešte 19 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Ostatné znalosti

Microsoft Office - pokročilý

- znalosť technickej dokumentácie,
- manuálna zručnosť,
- matematická gramotnosť,
- ochota pracovať v stoji,
- ochota pracovať na zmeny,
- zodpovednosť, spoľahlivosť,
- tímová práca,
- výhodou je platný VZV preukaz

LEONI Slovakia spol. s r. o., odštepný závod Stará Turá, patrí do káblovej divízie nemeckého koncernu LEONI. V našej spoločnosti v Starej Turej a v Ilave pracuje cca 600 zamestnancov, ktorí vyrábajú káblové zväzky pre medicínsku a automatizačnú techniku a špeciálne elektrické káble.
Šikovným sa u nás darí!

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Adresa spoločnosti

LEONI Slovakia, spol. s r. o., odštepný závod Jaklovce
Poľná 674
055 61 Jaklovce

Kontakt

ID: 4017022  Dátum zverejnenia: 7.1.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 4,08 EUR/hod.