Skladník Jaklovce

BizLink Industry Slovakia spol. s r. o.

Miesto práce
Jaklovce
Termín nástupu
01.12.2020
4,27 EUR/hod.- základná mzda 4,27 EUR/hod + funkčný príplatok + variabilná mesačná odmena po splnení vopred definovaných požiadaviek.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• príjem, kontrola, výdaj materiálu
• príjem, balenie, expedícia hotových výrobkov
• vykládka, nákladka materiálu a hotových výrobkov
• vychystávanie materiálu podľa objednávok
• práca v systéme SAP
• práca so skenerom
• práca s VZV
• vykonávanie inventarizácie
• manipulácia s odpadmi

• pracovné prostredie s medzinárodným zázemím
• čisté pracovné prostredie
• po úspešnom zapracovaní navýšenie mzdy (po zapracovaní hrubá mzda cca vo výške 1 000 EUR brutto)
• pracovná doba od 8:00 do 16:00 hod
• vianočná odmena po splnení vopred komunikovaných podmienok
• sociálny program

Za Váš prejavený záujem Vám vopred ďakujeme. Kontaktovať budeme uchádzačov ktorí vyhovujú všetkým požiadavkám.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Office 365 - Základy
SAP Logon - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

logistika

Počet rokov praxe

1

• schopnosť prevziať zodpovednosť
• samostatnosť a flexibilita
• skúsenosti s prácou v sklade
• platný preukaz na VZV podmienkou
• školenie na elektric.brány a zdvíhacie zariadenia + bremená výhodou
• znalosť SAP

BizLink Industry Slovakia spol. s r. o., organizačná zložka Stará Turá, KWO Ilava a Jaklovce patrí do americko-taiwanského koncernu BizLink. V našej spoločnosti v Starej Turej, Ilave a Jaklovciach pracuje vyše 900 zamestnancov, ktorí vyrábajú káble a káblové zväzky pre medicínsku a automatizačnú techniku a špeciálne elektrické káble.

V rámci skupiny patríme do skupiny BG IN, ktorá pôsobí v 15 závodoch po celom svete a z nášho závodu na Slovensku poskytuje podporu vo viacerých oblastiach pre závody v našej skupine.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

ID: 3994355  Dátum zverejnenia: 2.11.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 4,27 EUR/hod.