Elektromechanik s vyhláškou §22 (miesto výkonu práce Ilava)

LEONI Slovakia spol. s r. o., odštepný závod Stará Turá

Miesto práce
Ilava
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
4,7 - 7 EUR/hod.• základná mzda: 4,70 EUR/hod + ostatné zložky mzdy + variabilná mesačná odmena po splnení vopred definovaných požiadaviek. Uvedená mzda je základná. Konečná výška nástupnej mzdy závisí od skúsenosti a zručností uchádzača.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Oprava a údržba strojných zariadení aj počas prevádzky zariadenia
• Vyhľadávanie a odstraňovanie porúch na zariadeniach
• Príprava pracovísk

• základná mzda: 4,70 EUR/hod + ostatné zložky mzdy + variabilná mesačná odmena po splnení vopred definovaných požiadaviek. Uvedená mzda je základná. Konečná výška nástupnej mzdy závisí od skúsenosti a zručností uchádzača.

• práca v trojzmennej prevádzke
• pracovné prostredie s medzinárodným zázemím
• možnosť sebarealizácie a kariérneho rastu
• vianočná odmena priznaná po dosiahnutí vopred určených podmienok
• nástupný bonus 100 EUR po absolvovaní skúšobnej doby

Pošlite, prosím, životopis a motivačný list elektronickou poštou.
V závislosti od vyhodnotenia doručených dokumentov Vás pozveme telefonicky na osobný pohovor.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

20.10.2020 (ostáva ešte 26 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

elektromechanika pre strojné zariadenia, elektrotechnika, mechanika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2) alebo Nemecký jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - základy

Počet rokov praxe

5

- Prax v odbore podmienkou
- Vyhláška §22
- Technické myslenie
- Precíznosť
- Schopnosť samostatného rozhodovania

LEONI Slovakia spol. s r. o., odštepný závod Stará Turá, patrí do káblovej divízie nemeckého koncernu LEONI. V našej spoločnosti v Starej Turej a v Ilave pracuje ca 600 zamestnancov, ktorí vyrábajú káblové zväzky pre medicínsku a automatizačnú techniku a špeciálne elektrické káble.
Šikovným sa u nás darí!

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Adresa spoločnosti

LEONI Slovakia, spol. s r. o., odštepný závod Stará Turá
Nám. Dr. Schweitzera 194
916 01 Stará Turá

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Jana Kvasnicová
Tel.: +421914363226
E-mail: poslať životopis
ID: 3954503  Dátum zverejnenia: 21.9.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 4,7 EUR/hod.