Skladník

LEONI Slovakia spol. s r. o., odštepný závod Stará Turá

Miesto práce
Stará Turá
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
5,1 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• príjem, zaskladňovanie a výdaj materiálu
• príjem, zaskladňovanie, balenie a expedícia hotových výrobkov
• evidencia materiálových pohybov v systéme SAP
• práca s vysokozdvižným vozíkom
• práca v trojzmennej prevádzke

práca v stabilnej zahraničnej spoločnosti na trvalý pracovný pomer (nie cez personálnu agentúru)
• po zapracovaní možná mesačná mzda 1050 € brutto
• práca na 3 zmeny (poobedný príplatok 0,50 €/hod)
• motivujúci systém odmeňovania
• nástupný bonus vo výške 200 € po absolvovaní skúšobnej doby
• vianočná odmena pri splnení vopred určených podmienok
• rôzne sociálne výhody
• benefity pri životných a sociálnych jubileách
• výhodná cena závodného stravovania (jedáleň v priestoroch zamestnávateľa) – 0,70 €/obed
• firemná doprava zdarma zo smerov:
Myjava - Jablonka- Matejovec- Podrienie- Krajné- Hrachovište- Kostolné- Vaďovce- Stará Turá
Nové Mesto nad Váhom- Moravské Lieskové- Bzince- Hrušové- Lubina- Hrnčiarové- Miškech Dedinka- Trávniky- Stará Turá
Brezová pod Bradlom- Myjava- Poriadie- Rudník- Hrašné- Stará Turá

Pošlite, prosím, životopis a motivačný list elektronickou poštou.
V závislosti od vyhodnotenia doručených dokumentov Vás pozveme telefonicky na osobný pohovor.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.5.2021 (ostáva ešte 15 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• skúsenosti s prácou v sklade výhodou
• základne PC znalosti
• skúsenosti s prácou na VZV
• schopnosť prevziať zodpovednosť
• samostatnosť
• flexibilita

LEONI Slovakia spol. s r. o., odštepný závod Stará Turá, KWO Ilava a Jaklovce patria do káblovej divízie nemeckého koncernu LEONI. V našej spoločnosti v Starej Turej, v KWO Ilave a Jaklovciach pracuje cca 800 zamestnancov, ktorí vyrábajú káblové zväzky pre medicínsku a automatizačnú techniku a špeciálne elektrické káble.
Šikovným sa u nás darí!

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Adresa spoločnosti

LEONI Slovakia, spol. s r. o., odštepný závod Stará Turá
Nám. Dr. Schweitzera 194
916 01 Stará Turá
ID: 3753846  Dátum zverejnenia: 21.4.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 5,1 EUR/hod.