Skladník - administrátor

LEONI Slovakia spol. s r. o., odštepný závod Stará Turá

Nám. Dr. Schweitzera 194, 916 01 Stará Turá, Nové Mesto nad Váhom
Termín nástupu
dohodou
Ponúkaný plat (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- prijímanie a kontrola materiálu
- riešenie reklamácií súvisiace s prijatým materiálom
- zaskladňovanie materiálu
- vychystávanie materiálu podľa objednávok
- vykonávanie inventarizácie
- práca v systéme SAP a so skenerom

- práca v stabilnej zahraničnej spoločnosti na trvalý pracovný pomer (nie cez personálnu agentúru)
- motivujúci systém odmeňovania
- nástupný bonus vo výške 100 €
- 13. plat
- rôzne sociálne výhody (poukazy na kultúru a relax)
- benefity pri životných a sociálnych jubileách
- výhodná cena závodného stravovania (jedáleň v priestoroch zamestnávateľa) – 0,60 €/obed
- výhodná cena firemnej dopravy zo smerov:
Myjava - Jablonka- Matejovec- Podrienie- Krajné- Hrachovište- Kostolné- Vaďovce- Stará Turá
Nové Mesto nad Váhom- Moravské Lieskové- Bzince- Hrušové- Lubina- Hrnčiarové- Miškech Dedinka- Trávniky- Stará Turá
Brezová pod Bradlom- Myjava- Poriadie- Rudník- Hrašné- Stará Turá

Pošlite, prosím, životopis a motivačný list elektronickou poštou.
V závislosti od vyhodnotenia doručených dokumentov Vás pozveme telefonicky na osobný pohovor.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.1.2018 (ostáva ešte 14 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

technické vzdelanie výhodou

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý

- znalosť nemeckého jazyka výhodou
- dobré komunikačné schopnosti
- technické myslenie
- schopnosť pracovať v tíme

LEONI Slovakia spol. s r. o., odštepný závod Stará Turá, patrí do káblovej divízie nemeckého koncernu LEONI. V našej spoločnosti v Starej Turej a v Ilave pracuje ca 600 zamestnancov, ktorí vyrábajú káblové zväzky pre medicínsku a automatizačnú techniku a špeciálne elektrické káble.
Šikovným sa u nás darí!

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Adresa spoločnosti

LEONI Slovakia, spol. s r. o., odštepný závod Stará Turá
Nám. Dr. Schweitzera 194
916 01 Stará Turá

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Ľubica Lovásová
Tel.: 032/32 13 127
E-mail: poslať životopis
ID: 3282156   Dátum zverejnenia: 9.1.2018