Technik (špecialista vstrekovacích lisov)

LEONI Slovakia spol. s r. o., odštepný závod Stará Turá

Miesto práce
Stará Turá, Nové Mesto nad Váhom
Termín nástupu
ihneď
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- nastavovanie strojov, zariadení a nástrojov
- obsluha vstrekovacích lisov
- servis a oprava vstrekovacích lisov
- riešenie technických problémov
- spoluzodpovednosť za bezproblémový chod výrobných strojov, zariadení a nástrojov
- preventívna údržba strojov a zariadení
- zmeny layoutu výrobných pracovísk
- práca v dvojzmennej prevádzke

- práca v stabilnej zahraničnej spoločnosti na trvalý pracovný pomer (nie cez personálnu agentúru)
- poobedný príplatok 0,28 €/hod
- motivujúci systém odmeňovania
- nástupný bonus vo výške 100 €
- 13. plat
- rôzne sociálne výhody (poukazy na kultúru a relax)
- benefity pri životných a sociálnych jubileách
- výhodná cena závodného stravovania (jedáleň v priestoroch zamestnávateľa) – 0,60 €/obed
- výhodná cena firemnej dopravy zo smerov:
Myjava - Jablonka- Matejovec- Podrienie- Krajné- Hrachovište- Kostolné- Vaďovce- Stará Turá
Nové Mesto nad Váhom- Moravské Lieskové- Bzince- Hrušové- Lubina- Hrnčiarové- Miškech Dedinka- Trávniky- Stará Turá
Brezová pod Bradlom- Myjava- Poriadie- Rudník- Hrašné- Stará Turá

Vašu žiadosť so životopisom zašlite e-mailom na nižšie uvedenú adresu.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.12.2017 (ostáva ešte 15 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

elektrotechnické; strojárske

Vodičský preukaz

B

- prax s prácou so vstrekovacími lismi
- čítanie technickej dokumentácie
- technické a logické myslenie
- samostatnosť a flexibilita
- prax v elektrotechnike a § 21 výhodou
- čítanie obvodových schém a prax v letovaní výhodou
- nemecký alebo anglický jazyk na komunikačnej úrovni výhodou

LEONI Slovakia spol. s r. o., odštepný závod Stará Turá, patrí do káblovej divízie nemeckého koncernu LEONI. V našej spoločnosti v Starej Turej a v Ilave pracuje ca 600 zamestnancov, ktorí vyrábajú káblové zväzky pre medicínsku a automatizačnú techniku a špeciálne elektrické káble.
Šikovným sa u nás darí!

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Adresa spoločnosti

LEONI Slovakia, spol. s r. o., odštepný závod Stará Turá
Nám. Dr. Schweitzera 194
916 01 Stará Turá

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Ľubica Lovásová
Tel.: 032/32 13 127
E-mail: poslať životopis
ID: 3256479   Dátum zverejnenia: 29.11.2017