Elektromechanik Jaklovce

LEONI Slovakia, spol. s r. o. - odštepný závod Jaklovce

Miesto práce
Jaklovce
Termín nástupu
01.10.2018
3,90 eur/hodina + osobné ohodnotenie, funkčný a prítomnostný príplatok, prémie v skušobnej dobe a navýšenie po skušobnej dobe

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• technická podpora výroby
• preskúšanie funkčnosti zariadení
• čítanie technickej dokumentácie
• pomocné práce na úseku údržby vo výrobe elektrických káblov

• práca v silnej medzinárodnej spoločnosti
• atraktívne a perspektívne pracovné miesto
• zaujímavé zamestnanecké výhody
• profesionálne vzdelávacie aktivity

V prípade záujmu pošlite svoj životopis, ale nás kontaktujte telefonicky.
Podrobné informácie ohľadne nástupu a pracovného miesta sa dozviete pri osobnom pohovore.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

elektromechanik

• ukončené odborné vzdelanie elektrotechnického zamerania
• odbornú spôsobilosť v elektrotechnike min. § 21
• výhodou odborná sposobilosť §22, § 23
• znalosť práce s PC
• manuálna zručnosť
• samostatnosť
• zodpovednosť, presnosť

LEONI Slovakia spol. s r. o., odštepný závod Jaklovce, patrí do káblovej divízie nemeckého koncernu LEONI. V našej spoločnosti v Jaklovciach pracuje ca 130 zamestnancov, ktorí vyrábajú káblové zväzky pre medicínsku a automatizačnú techniku. Šikovným sa u nás darí!
ID: 3489264  Dátum zverejnenia: 11.9.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 3,90 eur/hodina + osobné ohodnotenie, funkčný a prítomnostný príplatok, prémie v skušobnej dobe a navýšenie po skušobnej dobe