Elektromechanik Jaklovce

LEONI Slovakia, spol. s r. o. - odštepný závod Jaklovce

Miesto práce
Jaklovce
Termín nástupu
01.06.2018
3,90 eur/hodina + funkčný, prítomnostný príplatok a iné odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• montáž predhotovených dielov
• elektrické prepojenie mechanických komponentov
• preskúšanie funkčnosti
• čítanie technickej dokumentácie

• práca v silnej medzinárodnej spoločnosti
• atraktívne a perspektívne pracovné miesto
• zaujímavé zamestnanecké výhody
• profesionálne vzdelávacie aktivity

Ak Vás zaujala naša ponuka, Vaše písomné odpovede so životopisom, kópiami dokladov o vzdelaní očakávame na adrese našej spoločnosti, alebo ich možete priniesť osobne, poprípade mailom.
S ohľadom na Zákon č. 428/2002 Z.z. o ochrane osobných údajov, Vás prosíme o pripojenie Vášho súhlasu na spracovanie osobných údajov, za účelom náborového procesu spoločnosti Leoni Autokabel Slovakia s.r.o..

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

strojárske

• ukončené odborné vzdelanie elektrotechnického / strojárskeho
zamerania
• znalosť práce s PC
• manuálna zručnosť
• samostatnosť
• zodpovednosť, presnosť

LEONI Slovakia spol. s r. o., odštepný závod Jaklovce, patrí do káblovej divízie nemeckého koncernu LEONI. V našej spoločnosti v Jaklovciach pracuje ca 130 zamestnancov, ktorí vyrábajú káblové zväzky pre medicínsku a automatizačnú techniku. Šikovným sa u nás darí!
ID: 3395692  Dátum zverejnenia: 21.5.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 3,90 eur/hodina + funkčný, prítomnostný príplatok a iné odmeny