Vedúci výroby

LEONI Slovakia, spol. s r. o. - odštepný závod Jaklovce

Miesto práce
Jaklovce
Termín nástupu
02.09.2018
Základná mzda 1545 EUR (brutto) + funkčný príplatok + prémia za prítomnosť + variabilné ročné cieľové odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• koordinácia a kontrola výrobných procesov
• podieľanie sa na tvorbe a optimalizácii výrobných postupov
• účasť na projektoch
• vedenie a motivovanie zamestnancov
• zodpovednosť za plnenie výrobných plánov a dosahovanie cieľov spoločnosti
• zodpovednosť za dodržiavanie pracovno-právnych predpisov

• práca v stabilnej zahraničnej spoločnosti
• možnosť sebarealizácie a odborného rastu
• motivujúce odmeňovanie
• sociálne benefity

Ak Vás naša ponuka zaujala a chcete sa stať súčasťou nášho tímu, pošlite nám svoj životopis a motivačný list, v ktorom uveďte, prečo Vás naša ponuka zaujala a prečo ste pre nás práve Vy vhodný kandidát. Budeme sa tešiť na stretnutie s vybranými uchádzačmi.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické (strojárstvo, elektrotechnika)

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

• schopnosť viesť a motivovať tím
• dobré organizačné schopnosti
• schopnosť prevziať zodpovednosť

LEONI Slovakia spol. s r. o., odštepný závod Jaklovce, patrí do káblovej divízie nemeckého koncernu LEONI. V našej spoločnosti v Jaklovciach pracuje ca 130 zamestnancov, ktorí vyrábajú káblové zväzky pre medicínsku a automatizačnú techniku. Šikovným sa u nás darí!
ID: 3385339  Dátum zverejnenia: 10.5.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Základná mzda 1545 EUR (brutto) + funkčný príplatok + prémia za prítomnosť + variabilné ročné cieľové odmeny