Plánovač/-ka výroby

Miesto práce
Jaklovce
Termín nástupu
15.08.2018
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
Základná mzda: 672 EUR brutto/ mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • zodpovednosť za plánovanie časti výrobného procesu v súlade so zákazníckymi požiadavkami
  • každodenná komunikácia s výrobou na zverenom výrobnom segmente

  • práca v stabilnej medzinárodnej spoločnosti
  • možnosť sebarealizácie a kariérneho rastu
  • zodpovedajúce mzdové ohodnotenie
  • pružný pracovný čas
  • zaujímavý sociálny program

Pošlite, prosím, životopis a motivačný list elektronickou poštou.
V závislosti od vyhodnotenia doručených dokumentov Vás pozveme telefonicky na osobný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý

Počet rokov praxe

2

  • iniciatíva, ochota a schopnosť prevziať zodpovednosť
  • dobré komunikačné zručnosti
  • ochota a schopnosť pracovať v tíme
  • ochota vzdelávať sa
  • prax v odbore výhodou
  • znalosť ANJ alebo NEJ na komunikatívnej úrovni je výhodou do budúcnosti

LEONI Slovakia spol. s r. o., odštepný závod Jaklovce, patrí do káblovej divízie nemeckého koncernu LEONI. V našej spoločnosti v Jaklovciach pracuje ca 130 zamestnancov, ktorí vyrábajú káblové zväzky pre medicínsku a automatizačnú techniku. Šikovným sa u nás darí!

Adresa spoločnosti

LEONI Slovakia, spol. s r. o., odštepný závod Jaklovce
Priemyselný park Jaklovce
055 61 Jaklovce
ID: 3384348   Dátum zverejnenia: 13.7.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   Základná mzda: 672 EUR brutto/ mesiac