Montážnik/-čka doprava zdarma zo smeru Krompachy a Švedlár

BizLink Industry Slovakia spol. s r. o.

Miesto práce
Jaklovce, Jaklovce
Termín nástupu
dohodou
4,08 EUR/hod.Uvedená mzda je základná. Konečná výška nástupnej mzdy v sebe zahŕňa ešte funkčný príplatok, hodnotiaci príplatok po skúšobnej dobe a mesačnú variabilnú zložku mzdy.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • montáž káblových zväzkov pre medicínsku a automatizačnú techniku
  • dodržiavanie termínov a kvality
  • práca na 2 zmeny

  • práca v stabilnej zahraničnej spoločnosti na trvalý pracovný pomer (nie cez personálnu agentúru)
  • práca v čistom prostredí
  • základná mzda + hodnotiaci príplatok + funkčný príplatok + kolektívna odmena
  • mzda po zaskoleni cca 800 EUR brutto
  • motivujúci systém odmeňovania
  • vianočná odmena po splnení vopred komunikovaných podmienok
  • benefity pri životných a sociálnych jubileách
  • výhodná cena firemnej dopravy zo smerov Krompachy a Švedlár

Za Váš prejavený záujem Vám vopred ďakujeme. Kontaktovať budeme uchádzačov ktorí vyhovujú všetkým požiadavkám.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • manuálna zručnosť
  • schopnosť montovať malé súčiastky (dobrý zrak)
  • znalosť technickej dokumentácie

BizLink Industry Slovakia spol. s r. o., organizačná zložka Stará Turá, KWO Ilava a Jaklovce patrí do americko-taiwanského koncernu BizLink. V našej spoločnosti v Starej Turej, Ilave a Jaklovciach pracuje vyše 900 zamestnancov, ktorí vyrábajú káble a káblové zväzky pre medicínsku a automatizačnú techniku a špeciálne elektrické káble.

V rámci skupiny patríme do skupiny BG IN, ktorá pôsobí v 15 závodoch po celom svete a z nášho závodu na Slovensku poskytuje podporu vo viacerých oblastiach pre závody v našej skupine.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

ID: 4235291  Dátum zverejnenia: 11.1.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 4,08 EUR/hod.