Upratovač/ka

Leo Express Slovensko s.r.o.

Miesto práce
Dunajská Streda
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok
Termín nástupu
Dohodou
400 - 450 EUR/mesiac400€ (základná mzda) + 50€ (osobné ohodnotenie) po skúšobnej dobe

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre našu prevádzku na Slovensku hľadáme nového kolegu/kolegyňu, ktorý/á sa postará o to, aby si naši zamestnanci mohli po smene odpočinúť v príjemnom a čistom prostredí. Pokiaľ si spoľahlivý/á, starostlivý/á a nenecháš sa len tak vykoľajiť, radi Ťa privítame u nás v Dunajskej Strede.

Čo ťa čaká na pozícii?
  • starostlivosť o ubytovanie našich zamestnancov
  • upratovanie jednotlivých miestností ubytovania
  • prezliekanie posteľnej bielizne
  • pranie a sušenie posteľnej bielizne
  • práca na ½ úväzok  (8:00 – 12:00)

  • ​mzdové ohodnotenie 400€ (základná mzda) + 50€ (osobné ohodnotenie) po skúšobnej dobe
  • príspevok zamestnávateľa na teambuildingové akcie
  • pohodový pracovný kolektív
  • každoročná revízia benefitov a mzdy

Zaujala Ťa naša ponuka? Neváhaj a pošli nám svoj životopis a krátky motivačný list a ostatné už nechaj na nás. Kontaktujeme Ťa a dohodneme si s Tebou pohovor.

Spoločnosť Leo Express Slovensko s.r.o. plne rešpektuje požiadavky genderové rovnosti. Pri výkone práv a povinností pristupujú rovnocenne ku všetkým uchádzačom. Pod pojmom uchádzač sa rozumie uchádzač alebo uchádzačka, a to v závislosti na podaní žiadosti o zaradenie do výberového konania mužom alebo ženou. Rovnaký prístup je zachovaný aj pre ďalšie pojmy totožného charakteru.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1) alebo Český jazyk - Pokročilý (C1)

  • pracovitosť
  • dôraz na detail, dôkladnosť
  • schopnosť organizácie práce

Sme mladá a dynamická dopravná spoločnosť, ktorá sa snaží na prepravu pozerať očami cestujúcich. Nasledujeme súčasné trendy v technológiách, ekológii i gastronómii a vždy ponúkame zákazníkom cestovanie s pridanou hodnotou. Stoja za nami kráľovské dráhy Renfe zo Španielska, s ktorými chceme ešte viac expandovať do zahraničia.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Rebeka Rybková
E-mail: poslať životopis
ID: 4810931  Dátum zverejnenia: 18.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 400 EUR/mesiac