Stevard/Pokladník v Leo Express

Leo Express Slovensko s.r.o.

Miesto práce
Pražská 11, Bratislava
1 100 EUR/mesiacosobné ohodnotenie až 100€ mesačne + percentá z predaja cestovných lístkov + zákonné príplatky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Chceš sa podieľať na rozvoji mladej firmy, ktorá sa snaží neustále prichádzať s novými nápadmi vo verejnej doprave a zvyšovať štandard služieb na železnici? Hľadáme nových kolegov, ktorí budú spríjemňovať cestu cestujúcim na našich vlakových jednotkách na Slovensku.

Čo Ťa čaká na pozícii?
­ - sprevádzanie vlakov Leo Express na trati Bratislava hl.st. – Komárno
­ - predaj cestovných lístkov na pokladni
­ - kontrola cestovných lístkov vo vlaku prostredníctvom moderného zariadenia
­ - poskytovanie informácií cestujúcim ohľadom cestovného poriadku, nadväznosti, BID, tarify a mimoriadností
­ - zabezpečenie bezpečnosti cestujúcich

Čo môžeme ponúknuť my?
­ - atraktívnu a zaujímavú prácu na najvyťaženejšej jednokoľajnej trati na Slovensku
­ - priateľskú náladu v dobrom kolektíve
­ - príležitosť realizovať sa a podieľať sa na zaujímavých projektoch v budúcnosti
­ - mzdové ohodnotenie sa skladá zo základnej mzdy 1100€, osobného ohodnotenia vo výške až 100€ mesačne + percentá z predaja cestovných lístkov

Zaujala Ťa naša ponuka? Neváhaj a pošli nám svoj životopis a krátky motivačný list a ostatné už nechaj na nás. Kontaktujeme Ťa a dohodneme si s Tebou pohovor.

Spoločnosť Leo Express Slovensko s.r.o. plne rešpektuje požiadavky genderové rovnosti. Pri výkone práv a povinností pristupujú rovnocenne ku všetkým uchádzačom. Pod pojmom uchádzač sa rozumie uchádzač alebo uchádzačka, a to v závislosti na podaní žiadosti o zaradenie do výberového konania mužom alebo ženou. Rovnaký prístup je zachovaný aj pre ďalšie pojmy totožného charakteru.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1) a Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

­záujem pracovať v oblasti železničnej dopravy
­komunikačné, organizačné a rozhodovacie schopnosti
­schopnosť pracovať v stresových situáciách a rýchle operatívne rozhodovanie
­schopnosť pracovať s ľuďmi

Sme mladá a dynamická dopravná spoločnosť, ktorá sa snaží na prepravu pozerať očami cestujúcich. Nasledujeme súčasné trendy v technológiách, ekológii i gastronómii a vždy ponúkame zákazníkom cestovanie s pridanou hodnotou. Stoja za nami kráľovské dráhy Renfe zo Španielska, s ktorými chceme ešte viac expandovať do zahraničia.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov
ID: 4656547  Dátum zverejnenia: 22.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac