Mechanik/čka

Leo Express Slovensko s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
dohodou
1 400 - 1 600 EUR/mesiac1400€ (základná mzda) + 200€ (osobné ohodnotenie) po skúšobnej dobe + zákonné príplatky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Chceš sa podieľať na rozvoji mladej firmy, ktorá sa snaží neustále prichádzať s novými nápadmi vo verejnej doprave a zvyšovať štandard služieb na železnici? Do nášho oddelenia Údržby na Slovensku hľadáme mechanikov, ktorí by sa s nami starali o naše vlakové jednotky Alstom Lint.

Čo ťa čaká na tejto pozícii?
- Pravidelná oprava a údržba vlakových jednotiek Alstom Lint.
- Preventívne a korektívne prehliadky.
- Opravy podľa plánu údržby.

  • atraktívna a zaujímavá práca na najvyťaženejšej jednokoľajnej trati na Slovensku
  • priateľská nálada v dobrom kolektíve
  • mzdové ohodnotenie 1400€ (základná mzda) + 200€ (osobné ohodnotenie) po skúšobnej dobe
  • každoročná revízia benefitov a mzdy

Zaujala Ťa naša ponuka? Neváhaj a pošli nám svoj životopis a krátky motivačný list a ostatné už nechaj na nás. Kontaktujeme Ťa a dohodneme si s Tebou pohovor.

Spoločnosť Leo Express Slovensko s.r.o. plne rešpektuje požiadavky genderové rovnosti. Pri výkone práv a povinností pristupujú rovnocenne ku všetkým uchádzačom. Pod pojmom uchádzač sa rozumie uchádzač alebo uchádzačka, a to v závislosti na podaní žiadosti o zaradenie do výberového konania mužom alebo ženou. Rovnaký prístup je zachovaný aj pre ďalšie pojmy totožného charakteru.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

Dopravné, technické alebo strojárske

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1) alebo Český jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Práca s počítačom - Základy

Vodičský preukaz

B

Zodpovednosť, trestná bezúhonnosť.
Ochota pracovať samostatne i schopnosť tímovej spolupráce.
Znalosť práce na PC.
Dopravné, technické alebo strojárske vzdelanie.
Znalosť čítania technickej dokumentácie.
Výborná znalosť slovenčiny/češtiny + základy angličtiny/nemčiny.

Sme mladá a dynamická dopravná spoločnosť, ktorá sa snaží na prepravu pozerať očami cestujúcich. Nasledujeme súčasné trendy v technológiách, ekológii i gastronómii a vždy ponúkame zákazníkom cestovanie s pridanou hodnotou. Stoja za nami kráľovské dráhy Renfe zo Španielska, s ktorými chceme ešte viac expandovať do zahraničia.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov
ID: 4525951  Dátum zverejnenia: 22.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 400 EUR/mesiac