Rušňovodič

Leo Express Slovensko s.r.o.

Miesto práce
Pražská 11, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
dohodou
2 000 EUR/mesiacMzda sa skladá z 1800 € základnej mzdy a 200 € osobného ohodnotenia + príplatky podľa Zákonníka práce.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Chceš sa podieľať na rozvoji mladej firmy, ktorá sa snaží neustále prichádzať s novými nápadmi vo verejnej doprave a zvyšovať štandard služieb na železnici? Rozširujeme našu prevádzku na Slovensku a hľadáme rušňovodičov so znalosťou motorovej trakcie pre regionálnu dopravu na trati Bratislava – Komárno.

Náplň práce:
- Riadenie, obsluha a prevádzkové prehliadky koľajových vozidiel.
- Samostatná zodpovedná práca "kapitána" vlaku.
- Organizácia prípravy vlaku, obratových úkonov a práca posádky vlaku.

- Atraktívnu a zaujímavú prácu na najvyťaženejšej jednokoľajnej trati na Slovensku
- Priateľskú náladu v dobrom kolektíve
- Príležitosť realizovať sa a podieľať sa na zaujímavých projektoch v budúcnosti
- Možnosť kariérneho rastu
- Mzdové ohodnotenie 1800€ (základná mzda)+ 200€ variabilná zložka
- Každoročná revízia benefitov a mzdy
- 2x ročne stretnutie so zamestnancami
- Bonusový systém odmeňovania navyše
- Odmeňovanie za pracovné nasadenie v spoločnosti

Zaujala Ťa naša ponuka? Neváhaj a pošli nám svoj životopis, krátky motivačný list a telefónny kontakt na e-mail [email protected] a ostatné už nechaj na nás. Kontaktujeme Ťa a dohodneme si s Tebou pohovor.

Spoločnosť Leo Express Slovensko s.r.o. plne rešpektuje požiadavky genderové rovnosti. Pri výkone práv a povinností pristupujú rovnocenne ku všetkým uchádzačom. Pod pojmom uchádzač sa rozumie uchádzač alebo uchádzačka, a to v závislosti na podaní žiadosti o zaradenie do výberového konania mužom alebo ženou. Rovnaký prístup je zachovaný aj pre ďalšie pojmy totožného charakteru.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

dopravné/stavebné/elektro/strojárske

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1) alebo Český jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Preukaz rušňovodiča - Expert

Platný preukaz rušňovodiča na motorovú trakciu.
Prax rušňovodiča výhodou.
Zodpovednosť, samostatnosť, disciplinovanosť.
Aktívny osobný prístup k dosiahnutiu spoločného cieľa – spokojného cestujúceho.
Zdravotná spôsobilosť.

Sme mladá a dynamická dopravná spoločnosť, ktorá sa snaží na prepravu pozerať očami cestujúcich. Nasledujeme súčasné trendy v technológiách, ekológii i gastronómii a vždy ponúkame zákazníkom cestovanie s pridanou hodnotou. Stoja za nami kráľovské dráhy Renfe zo Španielska, s ktorými chceme ešte viac expandovať do zahraničia.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov
ID: 4521779  Dátum zverejnenia: 11.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac