Majster/ka údržby

Leo Express Slovensko s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
1.4.2023
Mzdové podmienky (brutto)
2 000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pripravujeme spustenie projektu regionálnej železničnej dopravy a pre naše motorové jednotky Lint, ktoré budeme na tejto trati prevádzkovať, hľadáme Majstra/ku údržby.

Čo ťa čaká na tejto pozícii?
• Na začiatku určite riadne zaškolenie na Lintoch na Orlicku, kde už tieto jednotky v záväzkovej doprave jazdia.
• Pravidelná oprava a údržba vlakových jednotiek Alstom Lint.
• Preventívne prehliadky a opravy našich jednotiek podľa plánu údržby.
• Diagnostika závad s využitím moderného vybavenia a špeciálnych prístrojov.

• V práci vládne neformálna a pohodová atmosféra.
• Práca na našich vlakových jednotkách je zaujímavá a rôznorodá.
• Tím údržby v Bratislave tvorí Vedúci údržby, Majster údržby a partia technikov (na smene sú vždy cca 3-4 ľudia).
• Do tajomstiev údržby našich vlakových jednotiek Ťa zaškolíme, všetko Ti ukážeme a radi Ti poradíme.

Zaujala Ťa naša ponuka? Neváhaj a pošli nám svoj životopis a krátky motivačný list a ostatné už nechaj na nás. Kontaktujeme Ťa a dohodneme si s Tebou pohovor.

Spoločnosť Leo Express Slovensko s.r.o. plne rešpektuje požiadavky genderové rovnosti. Pri výkone práv a povinností pristupujú rovnocenne ku všetkým uchádzačom. Pod pojmom uchádzač sa rozumie uchádzač alebo uchádzačka, a to v závislosti na podaní žiadosti o zaradenie do výberového konania mužom alebo ženou. Rovnaký prístup je zachovaný aj pre ďalšie pojmy totožného charakteru.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Elektrotechnika/strojárstvo/doprava

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1) alebo Český jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

El. kvalifikace - Expert

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

• Elektrotechnické/strojnícke/dopravné vzdelanie.
• Schopnosť čítania technickej dokumentácie.
• Trestná bezúhonnosť.
• Samostatnosť i schopnoť tímovej spolupráce
• Manuálna zručnosť.
• Znalosť práce s PC.

Sme mladá a dynamická dopravná spoločnosť, ktorá sa snaží na prepravu pozerať očami cestujúcich. Nasledujeme súčasné trendy v technológiách, ekológii i gastronómii a vždy ponúkame zákazníkom cestovanie s pridanou hodnotou. Stoja za nami kráľovské dráhy Renfe zo Španielska, s ktorými chceme ešte viac expandovať do zahraničia.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov
ID: 4516328  Dátum zverejnenia: 8.2.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac