Vedúca/vedúci predajne a kozmetická poradkyňa/poradca - Yves Rocher Spišská Nová Ves

Lenka Poláková

Miesto práce
OC MADARAS, Mlynská, Spišská Nová Ves
630 - 820 EUR/mesiac630€ - 820€ (brutto) základná nástupná zložka mzdy + stravné lístky + dalšie variabilné zložky mzdy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do pripravovanej predajne Yves Rocher v Spišskej Novej Vsi hľadáme tím kozmetických poradkýň/poradcov a ich vedúcu/vedúceho.

- aktívna komunikácia so zákazníkom
- predaj a odborné poradenstvo zákazníkom
- pravidelné vzdelávanie sa v oblasti kozmetických produktov značky Yves Rocher
- zodpovednosť za každodenný chod predajne
- udržiavanie čistoty na predajni
- preberanie a dokladanie tovaru
- bezchybný merchandising
- práca s registračnou pokladňou a platobným terminálom
- hmotná zodpovednosť

- zamestnanie na plný úväzok
- stravné lístky + bonusy za splnenie mesačných plánov
- zľavy na produkty
- firemné oblečenie a príspevok na pracovnú obuv
- bezplatné zaškolenie v oblasti rastlinnej kozmetiky
- práca v príjemnom a čistom prostredí

životopisy s fotografiou zasielajte na nižšie uvedenú adresu

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

obchod

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Outlook - Základy
Microsoft Word - Základy
Pokladňa - Základy

- zodpovednosť
- komunikatívnosť
- predajné schopnosti
- príjemné vystupovanie
- tímová práca
- flexibilita
- schopnosť učiť sa nové veci
- priebojnosť
- práca s PC
- znalosť cudzieho jazyka vítaná
- vzdelanie v oblasti kozmetiky výhodou
- úsmev na tvári :)

Prevádzkovateľ predajní francúzskej rastlinnej kozmetiky Yves Rocher.

Spoločnosť Yves Rocher bola založená v roku 1959 pánom Yves Rocher, ktorého meno nesie dodnes. Momentálne má zastúpenie v 90 krajinách po celom svete a má viac ako 40 miliónov zákazníkov. Všetky produkty značky Yves Rocher sú založené na rastlinnej báze a sú vyrobené z ingrediencií z ekologického poľnohospodárstva.
Nadácia Yves Rocher doteraz zasadila 62 miliónov stromov a má v pláne zasadiť 100 miliónov stromov do konca roku 2020.
ID: 3784336  Dátum zverejnenia: 11.10.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 630 - 820 EUR/mesiac630€ - 820€ (brutto) základná nástupná zložka mzdy + stravné lístky + dalšie variabilné zložky mzdy