Manažér/manažérka - severné a západné Slovensko

Lenka Janeková - LARA BAGS

Bratislavský kraj, Trenčiansky kraj, Trnavský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
dohodou
984 EUR/mesiac984 EUR/mesačne brutto + bonusy za plnenie plánu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme:
-spoľahlivého, samostatného a vytrvalého človeka,
-so vzťahom k móde,
-ochotou učiť sa nové veci,
-a najmä schopnosťou zabezpečiť celkový chod jednotlivých prevádzok.

Vašou úlohou bude:
-koordinovať a manažovať chod vybraných prevádzok,
-zabezpečovať nábor a príjem zamestnancov,
-viesť a riadiť kolektív zamestnancov,
-navrhovať, tvoriť a kontrolovať vizualizácie prevádzok,
-vykonávať pravidelné reporty,
-aktívne spolupracovať s ostatnými oddeleniami firmy,
-evidovať aktivity v interných systémoch,
-zabezpečovať optimalizáciu predaja (riadenie nákladov, plnenie stanovených plánov).

Ponúkame:
-úvodné zaškolenie,
-prácu v stabilnej a perspektívnej firme,
-možnosť kariérneho rastu,
-využívanie zamestnaneckých zliav,
-prácu v mladom kolektíve,
-k dispozícii služobný telefón, notebook, motorové vozidlo.

Sídlo firmy sa nachádza v Banskej Bystrici, hľadáme zamestnanca na manažovanie našich prevádzok v rámci územia severného a západného Slovenska.

Bližšie informácie poskytneme priamo na pracovnom pohovore.
Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.
Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické - nie je podmienkou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Prax na podobnej pracovnej pozícii a znalosť práce s programom OBERON je vítaná.

LARA BAGS funguje na trhu už viac ako 20 rokov. Zaoberá sa predajom koženej galantérie: kabeliek, peňaženiek, kufrov a módnych doplnkov. Tvorí širokú sieť predajní, ktorá sa postupne rozrastá. LARA BAGS má zastúpenie aj v Českej republike. U zamestnancov oceňujeme najmä iniciatívnosť, kreatívnosť a ochotu pracovať naplno.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 3947495  Dátum zverejnenia: 5.8.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 984 EUR/mesiac