Asistent/asistentka predaja - brigádnik

Lenka Janeková - LARA BAGS

Banskobystrický kraj, Nitriansky kraj, Prešovský kraj, okres Banská Bystrica (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
3,50 EUR/hod. brutto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Žiadam uviesť mesto, v ktorom máte záujem brigádovať.

Hľadáme zamestnancov na dohodu o vykonaní práce /dohodu o brigádnickej práci študentov, ktorí:
- pracujú podľa potreby zamestnávateľa,
-pomáhajú zamestnancom počas príjmu tovaru,
-zastupujú zamestnancov na TPP počas čerpania dovolenky, PN, a pod.

Ponúkame:
-úvodné zaškolenie,
-zamestnanecké zľavy,
-bonusy za plnenie plánu,
-iné výhody.

Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov. Bližšie informácie o danej pracovnej pozícii poskytneme až na pracovnom pohovore.
Za pochopenie ďakujeme!

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Hľadáme komunikatívneho, spoľahlivého a flexibilného človeka, ktorý má pozitívny prístup a rád pracuje s ľuďmi.

LARA BAGS funguje na trhu už viac ako 20 rokov. Zaoberá sa predajom koženej galantérie: kabeliek, peňaženiek, kufrov a módnych doplnkov. Tvorí širokú sieť predajní, ktorá sa postupne rozrastá. LARA BAGS má zastúpenie aj v Českej republike. U zamestnancov oceňujeme najmä iniciatívnosť, kreatívnosť a ochotu pracovať naplno.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 3370289  Dátum zverejnenia: 23.4.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 3,50 EUR/hod. brutto