Marketing manager v nábytkárskej firme

LENCOS IN, s.r.o.

Miesto práce
Levice
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou, prípadne čím skôr
Od 1 100 EUR/mesiacvýška mzdy sa odvodzuje od skúseností a flexibility zamestnanca, máme bonusový systém - šikovnejší si zarobí viac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponúkame pracovnú príležitosť pre šikovného kandidáta na kumulovanú funkciu:
Marketingový pracovník

Sme nábytkárska výrobná spoločnosť zaoberajúca sa zákazkovou a sériovou výrobou kancelárskeho,bytového nábytku, hotelového nábytku, šatňových skriniek.

Zákazníkmi našej spoločnosti sú domáce ale i zahraničné firmy po celej Európe najmä v hoteliérstve, developery ale aj koncový zákazníci.

Výrobná prevádzka spoločnosti je vybavená najmodernejšími CNC drevoobrábacími strojmi na spracovanie a úpravu veľkoplošných dosiek a výrobu nábytkárskych dielcov. V súčasnosti beží výroba na jednu zmenu.

Nakoľko sme menšia firma, každý z nás zastáva aj viac funkcií naraz. Preto Pracovník prijatý na tento post bude mať na starosti:
- aktívne vyhľavádvanie zákazníkov
- komunikácia so zákazníkmi
- vypočet spotreby materiálu a tvorba cenových ponúk
- na starosť bude mať istých zákazníkov v sériovej výrobe

Na tejto pozícii si vieme predstaviť človeka s marketingovými zručnosťami a ktorý vie jednať s ľuďmi:
• je tímový hráč
• hľadá výzvy, zaujímavú a dlhodobo perspektívnu prácu s možnosťou vlastnej realizácie;
• bude po odbornej aj osobnostnej stránke podporou pre svoj tím;
• sa nebojí niesť zodpovednosť;
• chce pracovať pre úspešnú, silnú a stabilnú spoločnosť.
Sám majiteľ spoločnosti úspešnému kandidátovi poskytne všetku potrebnú podporu a zaškolenie.

plná podpora vedenia spoločnosti;
• ľudský a kolegiálny prístup;
• dlhodobo perspektívna práca;
• sebarealizácia a uplatňovanie vlastných nápadov na zlepšenie;
• mimoriadne prémie v závislosti od dosiahnutého hospodárskeho výsledku;

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vodičský preukaz

B

Výroba a predaj hotelového, kancelárskeho a bytového nábytku.
profil spoločnosti www.lencosin.sk

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 4064426  Dátum zverejnenia: 14.7.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac