Konštruktér - dizajnér - kreslič v nábytkárskej firme

LENCOS IN, s.r.o.

Levice, Banskobystrický kraj, Žilinský kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj, Prešovský kraj, okres Levice
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
assap

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponúkame pracovnú príležitosť pre šikovného kandidáta na pozíciu Konštruktér - dizajnér - kreslič v nábytkárskej firme.

Sme slovenská spoločnosť, zaoberajúca sa sériovou a malo sériovou výrobou kancelárskeho, hotelového a bytového nábytku z laminovaných dosiek.

Našimi zákazníkmi sú domáce ale aj zahraničné firmy pôsobiace po celej Európe najmä v hotelierstve, školstve a zdravotníctve.

Naša výrobná prevádzka je vybavená najmodernejšími CNC drevoobrábacími strojmi na opracovanie veľkoplošných laminovaných dosiek. V súčastnosti výroba ide na jednu smenu ale plánujeme rozšíriť na dve smeny.

Hlavnou úlohou pracovníka na tejto pozícii je zameriavanie priestorov priamo u zákazníka, tvorba výkresovej dokumetácie, komunikácia zo zákazníkom ohľadne výkresov a detailoch nábytku. Tvorba nárezových plánov a vŕtacích plánov pre CNC stroje v programe Cabinet Vision - zaučiť vieme, posielame na externé školenia.

Na tejto pozícii si vieme predstaviť človeka s technickým vzdelaním:
-rozumie výrobným výkresom, procesom používaných v pri výrobe nábytku
- má skúsenosti v oblasti kreslenia nábytkových výkresov
- bude po odbornej aj osobnej stránke podporou pre svoj tým
- chce pracovať pre úspešnú, silnú a stabilnú spoločnosť.

- plná podpora vedenia spoločnosti
- ľudský a kolegiálny prístup
- dlhodobo perspektívna práca
- sebarealizácia a uplatňovanie vlastných nápadov na zlepšenie
- interné a externé školenia
- 13 plat,
- mimoriadne prémia za zlepšovacie procesy
- v prípade potreba zabezpečenie ubytovania

Budeme radi ak na túto pracovnú ponuku zareagujete a vopred ďakujeme za prejavenú dôveru. Všetky životopisy so žiadosťami starostlivo posúdime a určite dáme spätnú väzbu každému záujemcovi

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vodičský preukaz

B

Výroba a predaj hotelového, kancelárskeho a bytového nábytku.
profil spoločnosti www.lencosin.sk

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 3223967  Dátum zverejnenia: 24.2.2018