Obchodný riaditeľ spoločnosti Lemonsai

Lemonsai

Račianska 77, Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
2 500 - 3 000 EUR/mesiac+ kvartálne a ročné odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Aká práca ťa u nás čaká?
- Riadenie a rozvoj zvereného tímu obchodných manažérov
- Identifikácia vhodných potenciálnych obchodných manažérov
- Vyhodnocovanie obchodných výsledkov, nastavovanie obchodných cieľov a priorít
- Podieľanie sa na plnení a dodržiavaní riaditeľom stanovených KPI´s
- Reportovanie výsledkov riaditeľovi spoločnosti
- Aktívne vyhľadávanie nových klientov v spolupráci s obchodnými manažérmi
- Rozvíjanie vzťahov s už existujúcimi klientmi
- Poskytovanie poradenstva klientom pri riešení ich finančných potrieb
- Sledovanie informácií, noviniek v internom aj externom finančnom prostredí
- Rozširovanie povedomia o portfóliu a službách spoločnosti
- Priama akvizičná činnosť v danom segmente

Čo Ti ponúkame?
- Motivujúce finančné odmeny a bonusy
- Moderné a reprezentatívne zázemie v nových priestoroch spoločnosti
- Mladý a priateľský kolektív kolegov
- Účasť na školeniach a vzdelávacích procesoch vedúcich k osobnostnému rastu
- Plánovanie vlastného time-managmentu
- Zamestnanecké zľavy na produktoch spoločnosti
- Teambuildingy, spoločenské akcie, rôzne firemné podujatia
- Úspešná a dlhodobá kariéra v stabilnej spoločnosti

Ak Vás pracovná pozícia zaujala, pošlite nám svoj životopis prostredníctvom možnosti "Poslať životopis".

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Údaje, ktoré nám poskytnete starostlivo posúdime a spracujeme v súlade so Zákonom o ochrane osobných údajov.

Vzhľadom k veľkému počtu žiadostí nie je možné odpovedať všetkým uchádzačom. Kontaktovať budeme iba kandidátov spĺňajúcich všetky požiadavky.

Za pochopenie ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Obchod, Manažment, Financie

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

Prax na pozícii nie je nevyhnutná

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Čo od Teba očakávame?
- Výborné komunikačné, prezentačné a mentorské zručnosti
- Pozitívny vzťah k číslam a financiám vo všeobecnosti
- Užívateľská znalosť aplikácií MS Office, Outlook a Powerpoint
- Nápaditosť a odvaha k prezentácii svojich riešení

Značka - Lemonsai

Lemonsai je prémiová platforma poskytujúca komplexné finančné služby. Sme tu, aby sme uľahčili správu vašich financií a poskytli vám najlepšie riešenia v oblasti poistenia, hypoték, investícií a realít.

Pod naším sloganom "Lemonsai - financie s ľahkosťou" sa snažíme zjednodušiť finančné rozhodovanie našich klientov. Naša intuitívna a výkonná platforma je navrhnutá tak, aby uľahčila a zefektívnila všetky finančné transakcie, či už ide o poistenie, hypotéku, investície alebo realitné transakcie.

Ako prémiová značka sa zaväzujeme poskytovať len najlepšie a najspoľahlivejšie finančné riešenia, ktoré sú prispôsobené individuálnym potrebám našich klientov. Naše tímy sú tvorené skúsenými odborníkmi v oblasti financií, poistenia, investícií a realít, ktorí sú zanietení vo svojich oblastiach a sú odhodlaní prinášať vysoko kvalitné riešenia našim klientom.

Naše hodnoty a kultúra sú založené na inovácii, spolupráci a neustálom učení, čo nám umožňuje neustále sa zlepšovať a prinášať naše služby na novú úroveň.
ID: 4544424  Dátum zverejnenia: 23.3.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 2 500 EUR/mesiac