Telefonista/ka

Lemonsai

Račianska 77, Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
1 100 EUR/mesiac+ motivujúce odmeny mzda je uvedená pri plnom úväzku

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Si komunikatívna/y a rád pracuješ z pohodlia domova?
Poď to skúsiť k nám!

Čo bude náplňou Tvojej práce:
- Aktívna telefonická komunikácia s našimi potenciálnymi zákazníkmi
- Dohodnutie osobných stretnutí pre obchodných manažérov s našimi stálymi a existujúcimi zákazníkmi
- Poskytovanie poradenstva o produktoch a službách a aktuálnych novinkách
- Telefonické prieskumy
- Administratívne úlohy

Ponúkame Ti:
- Tréning komunikačných zručností a rozvoj v oblasti predaja
- Prácu formou home office/práca na pracovisku - dohodneme si po nástupe
- Samostatná organizácia si svojho pracovného dňa
- Jasne zadané úlohy a ciele
- Priateľské pracovné prostredie v office spoločnosti
- Spoločné teambuildingové aktivity, firemné akcie a školenia
- Telefonovanie prostredníctvom software spoločnosti Daktela
- Stabilný mesačný príjem a motivujúce odmeny na základe úspešnosti
- Mladý a dynamický kolektív

Zamestnanecké výhody, benefity:
- kvartálne a ročné odmeny
- zvýhodnené poistenie pre zamestnancov a ich rodinných príslušníkov
- uvoľnená a priateľská atmosféra
- možnosť bezplatného parkovania v blízkosti nášho nového pracoviska
- účasť na konferenciách a tímových aktivitách
- kariérny rast v rozvíjajúcej sa a inovatívnej spoločnosti

Ak Vás pracovná pozícia zaujala, pošlite nám svoj životopis prostredníctvom možnosti "Poslať spoločnosti životopis".

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Údaje, ktoré nám poskytnete starostlivo posúdime a spracujeme v súlade so Zákonom o ochrane osobných údajov.

Vzhľadom k veľkému počtu žiadostí nie je možné odpovedať všetkým uchádzačom. Kontaktovať budeme iba kandidátov spĺňajúcich všetky požiadavky.

Za pochopenie ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Obchod, Administratíva, Financie

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Prax na pozícii/v oblasti

Prax na pozícii nie je nevyhnutná

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- asertívnosť a komunikatívnosť
- pozitívne naladený prístup k práci a k ľuďom
- orientácia na klienta
- príjemné vystupovanie
- vytrvalý prístup k práci

Značka - Lemonsai

Lemonsai je prémiová platforma poskytujúca komplexné finančné služby. Sme tu, aby sme uľahčili správu vašich financií a poskytli vám najlepšie riešenia v oblasti poistenia, hypoték, investícií a realít.

Pod naším sloganom "Lemonsai - financie s ľahkosťou" sa snažíme zjednodušiť finančné rozhodovanie našich klientov. Naša intuitívna a výkonná platforma je navrhnutá tak, aby uľahčila a zefektívnila všetky finančné transakcie, či už ide o poistenie, hypotéku, investície alebo realitné transakcie.

Ako prémiová značka sa zaväzujeme poskytovať len najlepšie a najspoľahlivejšie finančné riešenia, ktoré sú prispôsobené individuálnym potrebám našich klientov. Naše tímy sú tvorené skúsenými odborníkmi v oblasti financií, poistenia, investícií a realít, ktorí sú zanietení vo svojich oblastiach a sú odhodlaní prinášať vysoko kvalitné riešenia našim klientom.

Naše hodnoty a kultúra sú založené na inovácii, spolupráci a neustálom učení, čo nám umožňuje neustále sa zlepšovať a prinášať naše služby na novú úroveň.
ID: 4543960  Dátum zverejnenia: 22.3.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac