Hľadáme full time lektora/ku angličtiny do našej zážitkovej jazykovej školy LEMON

Lemon Language Center, s.r.o.

Miesto práce
Záhradnícka 93, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
marec/apríl 2020
Mzdové podmienky (brutto)
10 - 20 EUR/hod.Nástupný plat: všeob.angličtina 10 EUR/hod, pyžamkové termíny 15 EUR/hod, business English 15 EUR/hod. Dobrovoľné víkendy dvojnásobná mzda.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Neštuduješ, nepracuješ a hľadáš si zaujímavý, napĺňajúci a kreatívny plnohodnotný job?
- Rada sa učíš nové veci, komunikuješ s ľuďmi a chcela by si svoje vedomosti podávať ďalej v skvelom mladom kolektíve?
- Miluješ a výborne ovládaš angličtinu?
- Chceš mať super kolegyne a perfektných klientov?:)
Tak nám napíš krátky motivačný list v angličtine, aby som vedela, prečo práve TY!

ČÍTAJ ĎALEJ pre INFO O NÁPLNI PRÁCE LEMONKY V LEMONE:
- výučba anglického jazyka našou vlastnou veselou konverzačnou metódou v sídle Lemonu, vo firmách v BA a cez Skype
- počas leta výučba aj v Lemon Campoch v Chorvátsku (nepovinné:)

Od uchádzačov požadujem slovenský životopis a krátky motivačný list v anglickom jazyku, tzn. dva dokumenty. "Dobrý deň, nech sa páči a ďakujem" tiež zavážia:). Od uchádzačov očakávam prečítanie celého inzerátu, iných nebudem spätne kontaktovať, a už vôbec nie tých, ktorí mi pošlú len CV v prázdnom mejli, ako to býva v trištvrtine prípadov:D.

- zľava na kurzy pre Vašich rodinných príslušníkov
- pravidelné firemné fotenie, viď náš web :)
- výborná dostupnosť (nachádzame sa pri Miletičke)

Iba vybraných uchádzačov, ktorí nás oslovia a splnia požiadavky, budeme kontaktovať mejlom. Od uchádzačov požadujeme slovenský životopis a krátky motivačný list v anglickom jazyku, tzn. dva dokumenty. "Dobrý deň, nech sa páči a ďakujem" tiež zavážia.

Hľadáme zodpovedné kolegyne na dlhodobú spoluprácu☝.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

nerozhoduje

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) a Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Hľadáme:
- entuziastické kolegynky - nie študentky, nie už niekde zamestnané - hľadáme full time lemonky
- milé, veselé a sympatické kolegyne, ktoré majú rady angličtinu, chcú sa zdokonaľovať a chcú svoje vedomosti podávať ďalej
- kolegyne, ktoré sú zodpovedné a aj sebakritické, s pozitívnym vyžarovaním
- kolegyne, ktoré sú výrečné a akčné, plné energie a so schopnosťou motivovať druhých

Nehľadáme:
- kolegyne lenivé ani večne sa vyhovárajúce
- aktuálne tiež nehľadáme študentky ani už niekde inde zamestnané baby, hľadáme fulltime lektorky

Ak chcete mať super job s kreatívnou náplňou práce, tráviť čas vo firme so skutočne rodinnou atmosférou a skvelými kolegyňami a spĺňate vymenované podmienky, Lemon je tá správna voľba. Fantastický dlhodobo-záživný plnohodnotný job (na živnosť). Ak živnosť nemáte a bojíte sa, lebo o nej nič neviete, všetko si spolu prejdeme do detailov.

Prax nie je podmienkou.

Zážitková jazyková škola LEMON sa venuje výučbe anglického jazyka vlastnou zábavnou konverzačnou metódou pod vedením skúsených a kvalitných dynamických lektorov. Priateľský, neformálny, no stále profesionálny prístup ku klientom, takisto ako aj originálne portfólio kurzov či vlastná metóda, nás odlišujú od iných jazykových škôl. Veľmi sa tešíme a vážime si, že väčšina našich nových klientov k nám prichádza na základe referencií!
Viac na: www.lemon-school.sk

Počet zamestnancov

1 zamestnanec

Adresa spoločnosti

Lemon Language Center
Záhradnícka 93
82108 Bratislava
ID: 3641151  Dátum zverejnenia: 3.3.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 10 EUR/hod.