Lektor/ka angličtiny v Lemone

Lemon Language Center, s.r.o.

Miesto práce
Záhradnícka 93, Bratislava, Bratislavský kraj
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
10.09.2017
Ponúkaný plat (brutto)
Platové podmienky budú upresnené na pohovore.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- výučba anglického jazyka vlastnou zábavnou konverzačnou metódou (po zaškolení) v sídle Lemonu, vo firmách v BA a cez Skype
- výučba prebieha počas pracovných dní v časoch medzi 7:00 - 19:40

- zľava na kurzy pre Vašich rodinných príslušníkov
- mladý a veselý kolektív, super atmosféra, zábavný job v príjemnom a útulnom prostredí Lemonu
- sladkosti, káva, čaj a laky na nechty vždy k dispozícii :)
- veľmi zriedkavé víkendové kurzy sú odmeňované dvojnásobnou mzdou
- výborná dostupnosť (nachádzame sa pri Miletičke)

Od uchádzačov požadujeme slovenský životopis a krátky motivačný list v anglickom jazyku, tzn. dva dokumenty.

Vybraných uchádzačov budeme kontaktovať mejlom. Po pohovoroch (Skype + osobne) bude nasledovať ukážková hodina a intenzívne školenie našej metódy.
Hľadáme zodpovedných kolegov na dlhodobú spoluprácu☝ Práca možná len buď na živnosť alebo popri štúdiu na VŠ ako dlhodobá brigáda.

Uchádzači, ktorí sa v minulosti nedostavili na dohodnutý pohovor či školenie, NIE SÚ V LEMONE VÍTANÍ.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

nerozhoduje

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) a
Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Hľadáme milé a sympatické kolegyne a kolegov, ktorí majú radi angličtinu, chcú sa zdokonaľovať a chcú svoje vedomosti podávať ďalej.

Hľadáme veselých no zodpovedných (budúcich) lektorov, ktorí majú výrazný hlas, sú dynamickí, empatickí, motivační a priateľskí. :)

Ak chcete mať super job s kreatívnou náplňou práce, tráviť čas vo firme so skutočne rodinnou atmosférou a spĺňate vymenované podmienky, Lemon je tá správna voľba.

Prax nie je podmienkou, učiť vás naučíme na našom školení.

Lemon Language Center sa venuje výučbe anglického jazyka vlastnou zábavnou konverzačnou metódou pod vedením skúsených a kvalitných dynamických lektorov. Priateľský, neformálny, no stále profesionálny prístup ku klientom, takisto ako aj originálne portfólio kurzov či vlastná metóda, nás odlišujú od iných jazykových škôl. Veľmi sa tešíme a vážime si, že väčšina našich nových klientov k nám prichádza na základe referencií!
Viac na: www.lemon-school.sk

Adresa spoločnosti

Lemon Language Center
Záhradnícka 93
82108 Bratislava
ID: 1827667   Dátum zverejnenia: 2.7.2017