Reagujte bez životopisu Можливість для людей з України

Letuška/Stevard, Flight Attendant/Palubný sprievodca

LeMar Jet Training s. r. o.

Miesto práce
Slovensko, Zahraničie - ostatné (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ASAP
1 200 - 3 000 EUR/mesiac+ variabilná zložka platu za nalietané hodiny + diéty

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

V spolupráci s renomovanými zahraničnými leteckými aerolíniami, ktoré ponúkajú prácu palubného personálu, hľadáme vhodných kandidátov na vyškolenie palubných sprievodcov. Tento tréning (The Initial Cabin Crew Training) je základnou podmienkou pre prácu letušky/stevarda. Ide o medzinárodný certifikovaný výcvik, ktorý zabezpečujeme v spolupráci s rakúskou leteckou spoločnosťou Punitz Flugbetrieb GmbH. Školiace pracovisko sa nachádza v Aicraft Building, Bratislava. Jeden z tréningových dní sa koná vo Viedni alebo v Prahe (doprava do Viedne/Prahy je v cene kurzu).

Úspešným absolvovaním kurzu kandidáti získajú certifikát palubného sprievodcu CCA (The Cabin Crew Attestation) vydaný v rakúskou leteckou asociáciou, ktorý je základnou podmienkou pre prácu v leteckých spoločnostiach. Školenie prebieha podľa noriem EASA (European Aviation Safety Agency) a certifikát CCA je platný a uznávaný vo všetkých členských krajinách Európskej únie. Letecké spoločnosti následne po úspešnom pohovore svojich kandidátov doškoľujú na konkrétne typy lietadiel, ktoré majú v prevádzke.

Spolupracujeme s medzinárodnými leteckými spoločnosťami. Všetkých absolventov kurzu evidujeme v internej databáze. Tá je poskytnutá naším partnerom pri výberových konaniach.

Cena 6-dňového intenzívneho kurzu (cca 8h denne) je 1200 € s DPH.
Cena kurzu je priaznivejšia, prípadne porovnateľná s konkurenciou na Slovensku i v okolitých krajinách po prepočítaní všetkých nákladov na stravu, dopravu a ubytovanie, pretože konkurencia ponúka časovo náročnejšie riešenia (14 - 30 dní).

Najbližší voľný termín je 28.8.2023 - 2.9.2023.
Viac informácií spolu s termínmi nájdete na stránke www.lemarjet.com

- cestovanie a spoznávanie nových krajín
- pružná pracovná doba
- práca v mladom dynamickom kolektíve

Výhodou tohto medzinárodného certifikátu je možnosť výberu ktorejkoľvek leteckej spoločnosti bez viazanosti na konkrétneho zamestnávateľa a s tým spojené i lepšie pracovné a platové podmienky.

Práca v renomovaných leteckých spoločnostiach prináša aj možnosť cestovateľských zážitkov, na rozdiel od low-cost spoločností, kde vo väčšine prípadov po prílete do destinácie lietadlo letí rovno naspäť do svojej leteckej základne. Niektoré low-cost aerolínie ponúkajú tento kurz za zvýhodnených podmienok, avšak s viazanosťou na konkrétneho zamestnávateľa.

Prácu letušky/stevarda je možné vykonávať na trvalý pracovný pomer, živnosť alebo na dohodu o vykonaní práce. Počas letnej sezóny je práca vhodná aj ako sezónna práca pre študentov VŠ so zaujímavým finančným ohodnotením.

Absolventov kurzu evidujeme v našej internej databáze, vďaka čomu kandidátom sprostredkujeme prácu priamo v leteckých spoločnostiach, na ktoré sme napojení. Spolupracujeme so štyrmi medzinárodnými leteckými spoločnosťami, ktorým pomáhame s vhodným výberom kandidátov počas výberových konaní.

Pohovory s účastníkmi robíme individuálne, po dohode s kandidátom. Prosíme kandidátov a záujemcov o kurz, aby nás kontaktovali prostredníctvom emailu [email protected] a zanechali nám na seba kontakt. Všetkých záujemcov jednotlivo kontaktujeme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- vek: min. 18 rokov
- schopnosť plávať
- anglický jazyk na komunikačnej úrovni
- dobrý zdravotný stav
- tímový duch, príjemné vystupovanie, spoľahlivosť, dobré komunikačné schopnosti

LeMar Jet Training s.r.o. je medzinárodná letecká akadémia so sídlom v Bratislave na Slovensku. Poskytuje vzdelávacie kurzy v spolupráci s rakúskou školiacou organizáciou Punitz Flugbetrieb GmbH.
ID: 4567397  Dátum zverejnenia: 5.6.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac