Účtovník/účtovníčka

LEKOS - Internet a televízia

Miesto práce
Štefana Kukuru 14, Michalovce
Termín nástupu
Ihneď
900 - 1 300 EUR/mesiac+ variabilná zložka mzdy podľa schopností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Komplexné vedenie podvojného účtovníctva,
- sledovanie pohľadávok a záväzkov spoločnosti,
- zabezpečenie správnosti a úplnosti účtovnej a daňovej evidencie, zodpovednosť za mesačné, štvrťročné a ročné uzávierkové práce,
- kontrola a podanie daňových priznaní,
- komunikácia s daňovým úradom, spracovanie dane z pridanej hodnoty,
- komunikácia so sociálnou poisťovňou a zdravotnými poisťovňami,
- komplexné spracovanie mzdovej agendy zamestnancov,
- prihlasovanie a odhlasovanie zamestnancov do poisťovní (sociálnej a zdravotných),
- posudzovanie nároku na uplatnenie nezdaniteľnej časti základu dane, daňový bonus, nemocenské a úrazové dávky,
- ročné zúčtovanie dane a zdravotného poistenia,
- spracovanie agendy pri evidencii PN,
- mesačné výkazy – sociálna poisťovňa, zdravotné poisťovne, mesačný daňový prehľad, DDS výkazy,
- spracovanie dochádzky zamestnancov,
- vypracovanie miezd,
- spolupráca s inými oddeleniami,
- archivácia a registratúra.

- Stabilné zamestnanie,
- zaujímavé platové ohodnotenie,
- priestor pre osobnostný rast,
- príležitosť pre ďalšie vzdelávanie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomika, účtovníctvo, personalistika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

účtovník/účtovníčka

Počet rokov praxe

3

- Schopnosť pracovať samostatne ale aj v kolektíve,
- schopnosť zoraďovať úlohy podľa priorít,
- organizačné schopnosti,
- iniciatívnosť,
- spoľahlivosť,
- zodpovednosť.

Sme úspešná, dynamicky sa rozvíjajúca spoločnosť s viac ako 20-ročnou históriou. Máme bohaté skúsenosti v oblasti poskytovania komplexných telekomunikačných riešení, elektronických komunikačných služieb (internet, televízia, telefonovanie), montáže a údržby telekomunikačných sietí, zabezpečovacích systémov, správy počítačových sietí a predaja a servisu výpočtovej techniky. Naše služby poskytujeme domácnostiam, firmám i samosprávam.
V rámci svojej činnosti myslíme aj na región, v ktorom podnikáme. Podporujeme kultúrny, spoločenský i duchovný život v našom regióne. Propagujeme ho produkciou vlastného televízneho obsahu vysielaného na Slovensku aj v zahraničí. Aktivitami v mediálnej oblasti tak prekračujeme hranice telekomunikácií.
Našou silnou stránkou sú najmä dlhoročné skúsenosti a skvelý tím ľudí s nadšením pre telekomunikačné služby, médiá, najnovšie technológie a efektívne riešenia.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4013095  Dátum zverejnenia: 14.6.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 900 EUR/mesiac