Sieťový a systémový administrátor

LEKOS - Internet a televízia

Miesto práce
Štefana Kukuru 14, Michalovce
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 500 - 2 000 EUR/mesiac+ variabilná zložka

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- návrh a správa fyzickej a virtuálnej sieťovej infraštruktúry,
- práca so sieťovými protokolmi IP (LAN, WAN),
- konfigurácia aktívnych prvkov na sieti (Router, Switch),
- návrh a správa bezdrôtových technológií,
- inštalácia a konfigurácia zariadení u zákazníka,
- správa a údržba klientskych staníc u zákazníka,
- vzdialená podpora a servis u zákazníka,
- návrhy a riešenia pri odstraňovaní problémov už existujúcej sieťovej prevádzky,
- sledovanie a eliminácia výpadkov siete,
- práca v neustále sa rozvíjajúcom tíme odborníkov,
- práca na nových projektoch a proaktívne riešenie zverených úloh,
- implementácia hardvérových a softvérových komponentov v našom systéme a zákazníckych prostrediach,
- podpora spolupracovníkov pri integrácii systému do zákazníckeho prostredia.

- notebook,
- mobilný telefón,
- bezplatné školenia,
- účasť na konferenciách,
- príspevky na ďalšie vzdelávanie,
- možnosť ďalšieho profesijného rastu,
- práca s modernými technológiami a inováciami v mladom kolektíve.

Ak spĺňate väčšinu požiadaviek uvedených v inzeráte, zašlite nám svoj štrukturovaný životopis na e-mail: [email protected]
V predmete e-mailu uveďte "Sieťový a systémový administrátor"
Budeme Vás kontaktovať.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

problematika sietí LAN/WAN - pokročilý
Cisco produkty, Cisco IOS - pokročilý
príkazový riadok - pokročilý
bezdrôtové technológie Wifi - pokročilý
licencované spoje - pokročilý
sieť. protokoly (SNMP, DNS, NTP, SMTP, HTTP/S) - pokročilý
routovacie protokoly (OSPF, BGP) - pokročilý
unixové nástroje - pokročilý
balancing a firewall (security) - pokročilý
kvalifikácia Cisco CCNA - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- cieľavedomosť,
- samostatnosť,
- iniciatívnosť,
- vynachádzavosť,
- ochota vzdelávať sa,
- schopnosť pracovať v tíme,
- ochota deliť sa o svoje poznatky.

LEKOS, s.r.o. je úspešná, dynamicky sa rozvíjajúca spoločnosť s bohatými skúsenosťami v oblasti poskytovania verejných elektronických komunikačných služieb (internet, televízia, telefonovanie), montáže a údržby zabezpečovacích systémov, počítačových sietí, predaja a servisu výpočtovej techniky. Spoločnosť prevádzkuje vlastnú optickú a bezdrôtovú infraštruktúru pre tisícky zákazníkov. Zákazníkmi spoločnosti sú fyzické osoby, domácnosti, firmy a samosprávy. Firemným klientom poskytuje špecializované riešenia a služby zamerané na outsourcing prevádzky a správy informačných systémov. V spoločnosti sa kladie dôraz na zodpovedný prístup k práci, iniciatívnosť pri riešení problémov a neustále vzdelávanie zamestnancov v súlade s vývojom v IT oblasti.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Adresa spoločnosti

LEKOS, s.r.o.
Štefana Kukuru 14
071 01 Michalovce

Kontakt

ID: 3994175  Dátum zverejnenia: 2.11.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac