Manažér expanzie

Banskobystrický kraj, Žilinský kraj, Trnavský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
dohodou
2 300 EUR/mesiacZákladná mzda na pozícii je od 2300€ brutto - finálna úroveň výšky základnej zložky mzdy závisí od skúseností a znalostí kandidáta. K mzde prináleží veľmi zaujímavá, motivačná zložka mzdy.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Neustále sa rozvíjame a chceme prinášať to najlepšie zo sveta lekární. Nové lekárne sú jedným z pilierov rastu spoločnosti, a preto tím expanzie hľadá kolegov, ktorí sa budú aktívne podieľať na rozvoji siete a pomôžu nám dosahovať spoločné ciele.
Ak je pre teba pohyb v teréne ideálny spôsob práce, trhové analýzy ti nie sú cudzie a v dátach sa orientuješ s ľahkosťou, môžeš byť kľúčovým hráčom v našom tíme expanzie. Ideálne, ak máš skúsenosti z oblasti farmácie, retailu alebo akvizícií, ale dávame šancu aj tým, ktorí majú chuť sa učiť a rásť spolu s nami.
Ponúkame ti príležitosť nielen nájsť si „svoju“ lekáreň, ale zároveň si ju aj otvoriť a aktívne sa zapojiť do rastu a rozvoja „tvojej“ lekárne v spolupráci s ďalšími oddeleniami spoločnosti.

Poď s nami prinášať to najlepšie zo sveta lekární a pripoj sa k jednotke v starostlivosti.

ČO BUDE VAŠOU ÚLOHOU v Dr.Max?
  • Vyhľadávanie potencionálnych príležitostí pre nové lekárne
  • Monitoring trhu lekární a zdravotníckych zariadení v pridelenom regióne
  • Analýza lokality a podkladov, príprava obchodného prípadu na schválenie
  • Pripravovať nájomné a transakčné zmluvy v súčinnosti s právnikom a v súlade s platnou legislatívou
  • Komunikácia s prenajímateľmi priestorov a negociácia obchodných podmienok
  • Zabezpečovanie dokumentácie potrebnej pre prevádzku a komunikácia s orgánmi štátnej správy
  • Koordinácia nových projektov a podpora tímu pri realizácii projektov lekární
  • Príprava obchodnej a marketingovej stratégie pri otváraní lekární
  • Úzka spolupráca s ostatnými oddeleniami spoločnosti

Ponuke vyhovujú aj kandidáti z krajov - Bratislavský, Nitriansky, Trenčiansky.

Čo na teba čaká?
  • Služobné vozidlo s využitím aj na súkromné účely
  • Benefitová cafeteria Benefit Plus – možnosť vlastného výberu benefitov od viac než tisícky dodávateľov (DDS, MultiSport, dovolenka, - vstupenky do kina, knihy, permanentky do fitness centier, koncerty, tábory pre deti a pod)
  • Zamestnanecká zľava v lekárňach Dr. Max
  • Zľava v klinikách ProCare – možnosť využívať služby v klinikách ProCare za zvýhodnených podmienok (aj pre rodinných príslušníkov)
  • Moderné pracovné prostredie s otvorenou a neformálnou firemnou kultúrou
  • Stabilnú prácu pre lídra na trhu – napredujúcu a inovatívnu spoločnosť
  • Flexibilný pracovný čas
  • Možnosť zapojiť sa do rôznorodých projektov
  • Teambuildingové, športové a kultúrne podujatia
  • Psychologická poradňa – dôverná služba pre našich zamestnancov, ktorá pomáha riešiť problémy, či už pracovné alebo súkromné, zamestnancovi zaručuje anonymitu
  • Istotu finančného zázemia vďaka spravodlivému odmeňovaniu a zaujímavému finančnému ohodnoteniu
Viac o benefitoch nájdete na našich kariérnych stránkach.

Veríme, že Vás naša pracovná ponuka zaujala a v prípade záujmu prosím zvoľte možnosť nižšie "Reagovať na ponuku."

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Expanzia, Farmácia, Zdravotníctvo, Nájmy

Počet rokov praxe

3

  • Minimálne 3 roky skúseností s vedením projektov z 1 alebo viacerých oblastí - expanzia, farmácia, zdravotníctvo, nájmy a nehnuteľnosti
  • Vynikajúce komunikačné schopnosti, argumentačné a vyjednávacie zručnosti
  • Samostatnosť, sebamotivácia, efektívne zvládanie záťažových situácií
  • Výborné organizačné schopnosti a silná orientácia na tím
  • Vysoká miera lojality a angažovanosti

Lekárne Dr. Max vznikli pred 18 rokmi spojením viacerých verejných lekární na celom území Slovenska, s cieľom byť k ľuďom čo najbližšie. Naše služby a poradenstvo sú vyhľadávané a využívané na viac ako 400 miestach po celej republike.

Zdieľame spoločné hodnoty, navzájom sa podporujeme, kolegom ponúkame možnosť participovať na spoločnom úspechu. Vďaka vzájomnej dôvere má každý priestor pre realizáciu vlastných myšlienok a uplatnenie získaných zručností a vedomostí. Dosiahnutie spoločného cieľa je založené na spoločnej tímovosti. Sme inovatívni, otvorení novým nápadom, ktoré podporujeme.

Našou najväčšou hodnotou je viac ako 2600 zamestnancov, ktorých prácu si nesmierne vážime.

Dr. Max je v súčasnosti nositeľom v poradí piateho ocenenia Naj Zamestnávateľ v kategórii Lekárska a zdravotná starostlivosť.

Poďte s nami prinášať jedinečnú starostlivosť.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Bibiana Šarvaicová
E-mail: poslať životopis
ID: 4756983  Dátum zverejnenia: 6.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 2 300 EUR/mesiac