Farmaceutický laborant na 12 hodinové zmeny, mzda od 1510€ + pravidelné mesačné odmeny

Miesto práce
Avion Shopping Park, Ivanská cesta, Ružinov
Termín nástupu
dohodou
1 510 EUR/mesiacZákladná zložka mzdy je od 1310€ + 200€ garantované mesačné odmeny, ku mzde prislúcha zaujímavá motivačná zložka za expedíciu.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Staň sa súčasťou revolučného projektu, ktorý spúšťame na Slovensku ako prví.

Pracuj v novom koncepte lekárne Dr. Max v Avione na pozícii FARMACEUTICKÝ LABORANT a buď súčasťou inovatívneho projektu, pomôž nám vytvoriť príjemné a moderné prostredie pre Teba, aj pre pacientov:

  • táto lekáreň bude úplne iná, bude patriť k najväčším na Slovensku - 800 m2,
  • k dispozícii budú tie najmodernejšie technológie ako elektronické cenovky, robot v sklade pre uľahčenie expedície liekov, scannery pri príjme tovaru a i.,
  • na každej zmene bude niekoľko kolegov, vieš sa ľahko prestriedať/zastúpiť,
  • pracuješ v 12- hodinových zmenách (PO - NE 9:00 - 21:00, zmeny sa dopredu plánujú, nechodíš do práce každý deň v týždni),
  • pracovná zmluva na dobu neurčitú (prvý rok máš garantovaný príplatok za prácu v tejto lekárni vo výške 200€/mesiac, plus k tomu ešte každomesačné odmeny za expedíciu).

Poď s nami prinášať to najlepšie zo sveta lekární :-)

ČO VÁS ČAKÁ V Dr.Max?

  • vydávanie voľno predajných liekov, zdravotníckych pomôcok a doplnkového sortimentu lekárne,
  • poskytovanie odborného poradenstva pacientom o dodržiavaní správneho liečebného režimu a o prevencii ochorení,
  • vykonávanie odborných meraní a na ich základe poskytovanie konzultácií pre pacienta,
  • sledovanie dodržiavania zásad správnej lekárenskej praxe.

ČO MÁME PRE VÁS NAVYŠE?

  • Cafetéria vo výške 160€/rok - možnosť vlastného výberu benefitov od viac než tisícky dodávateľov (dovolenka, vstupenky do kina, knihy, permanentky do fitka, koncerty, tábory pre deti a pod.),
  • bezplatná Akadémia Dr.Max (odborné a akreditované workshopy, tréningy a e-learningové kurzy alebo množstvo iných školení zameraných na prácu s pacientom),
  • sme najväčšia sieť lekární, s viac ako 400 pobočkami na celom Slovensku,
  • uhradíme za vás poplatok do stavovských komôr vo výške 50% z daného poplatku,
  • poskytujeme študijné voľno pri atestačnom štúdiu,
  • moderné pracovné prostredie - inovácie ako digitálne cenovky, robot pri expedícii, preberanie tovaru scannerom,
  • istota finančného zázemia vďaka spravodlivému odmeňovaniu a zaujímavému finančnému ohodnoteniu (odmeny vyplácané každý mesiac),
  • viac o benefitoch nájdete na tomto linku https://kariera.drmax.sk/kariera/benefity/lekarne

Veríme, že Vás naša ponuka zaujala. Vaše životopisy posielajte prostredníctvom linku nižšie.

Vážime si Váš záujem o prácu v našich lekárňach. Každá Vaša žiadosť o zamestnanie bude starostlivo posúdená.

Ďakujeme a tešíme sa na Vás.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

SZŠ - Farmaceutický laborant

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • záujem o odborné vzdelávanie, otvorenosť novým vedomostiam,
  • dobré komunikačné zručnosti a proaktívny prístup k pacientovi,
  • zdieľanie spoločných hodnôt a ochota spolupracovať s ostatnými členmi tímu,
  • zodpovedný prístup k práci a dodržiavanie stanovených pravidiel,
  • inovatívne myslenie, flexibilita a schopnosť vedieť reagovať na zmeny,
  • ľudskosť a empatia,
  • zameranie na cieľ a dosahovanie spoločných výsledkov.

Lekárne Dr. Max vznikli pred 18 rokmi spojením viacerých verejných lekární na celom území Slovenska, s cieľom byť k ľuďom čo najbližšie. Naše služby a poradenstvo sú vyhľadávané a využívané na viac ako 400 miestach po celej republike.

Zdieľame spoločné hodnoty, navzájom sa podporujeme, kolegom ponúkame možnosť participovať na spoločnom úspechu. Vďaka vzájomnej dôvere má každý priestor pre realizáciu vlastných myšlienok a uplatnenie získaných zručností a vedomostí. Dosiahnutie spoločného cieľa je založené na spoločnej tímovosti. Sme inovatívni, otvorení novým nápadom, ktoré podporujeme.

Našou najväčšou hodnotou je viac ako 2600 zamestnancov, ktorých prácu si nesmierne vážime.

Dr. Max je v súčasnosti nositeľom v poradí piateho ocenenia Naj Zamestnávateľ v kategórii Lekárska a zdravotná starostlivosť.

Poďte s nami prinášať jedinečnú starostlivosť.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Eva Síkorová
Tel.: +421910358678
E-mail: poslať životopis
ID: 4729832  Dátum zverejnenia: 11.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 510 EUR/mesiac