Manažér pre styk s kľúčovými zákazníkmi - KAM

Bratislavský kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
dohodou
2 000 EUR/mesiacZákladná mzda na pozícii je od 2000€ brutto - v závislosti od skúseností a seniority kandidáta. Ku mzde prináleží zaujímavá kvartálna odmena.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Neustále sa rozvíjame a chceme prinášať to najlepšie zo sveta lekární. Preto do nášho tímu hľadáme kolegov, ktorí pristupujú k práci s nadšením, sú otvorení novým nápadom, dokážu spoločne zdieľať hodnoty a vzájomne sa podporovať.

ČO BUDE VAŠOU ÚLOHOU v Dr.Max?
  • Starostlivosť o kľúčových klientov, rokovanie o zmluvných podmienkach a zabezpečenie ich plnenia
  • Analýza trhu zdravotníckych zariadení a aktívne vyhľadávanie nových obchodných príležitostí
  • Spolupráca na príprave zmluvných dohôd, vyjednávanie obchodných podmienok
  • Účasť na vytváraní plánov krátkodobého a dlhodobého zvyšovania príjmov spoločnosti a ich plnenia
  • Príprava obchodných prezentácií, návrhov, plánov, analýz a reportov
  • Spolupráca s lekárňami v regióne pri dosahovaní obchodných cieľov
  • Kooperácia s marketingovým a obchodným oddelením pri vedení a realizácií kampaní

Na čo sa u nás môžete tešiť ?
  • Firemné vozidlo s využitím aj na súkromné účely
  • Benefitová cafeteria Benefit Plus – možnosť vlastného výberu benefitov od viac než tisícky dodávateľov (DDS, MultiSport, dovolenka, - vstupenky do kina, knihy, permanentky do fitness centier, koncerty, tábory pre deti a pod)
  • Zamestnanecká zľava v lekárňach Dr.Max
  • Zľava na klinikách ProCare – možnosť využívať služby na klinikách ProCare za zvýhodnených podmienok (aj pre rodinných príslušníkov)
  • Moderné pracovné prostredie s otvorenou a neformálnou firemnou kultúrou
  • Stabilnú prácu pre lídra na trhu – napredujúcu a inovatívnu spoločnosť
  • Flexibilný pracovný čas, možnosť home office
  • Možnosť zapojiť sa do rôznorodých projektov
  • Teambuildingové, športové a kultúrne podujatia
  • Psychologická poradňa – dôverná služba pre našich zamestnancov, ktorá pomáha riešiť problémy, či už pracovné alebo súkromné, zamestnancovi zaručuje anonymitu
  • Istotu finančného zázemia vďaka spravodlivému odmeňovaniu a zaujímavému finančnému ohodnoteniu
Viac o benefitoch nájdete na našich kariérnych stránkach.

Veríme, že Vás naša pracovná ponuka zaujala a v prípade záujmu prosím zvoľte možnosť "Poslať spoločnosti životopis" a vyplňte osobný dotazník.

Ďakujeme všetkým kandidátom za prejavený záujem o pracovnú pozíciu v našej spoločnosti.
Všetky zaslané materiály budú starostlivo spracované a posúdené, kontaktovať však budeme iba kandidátov, ktorí v najväčšej miere spĺňajú požadované kritéria.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Ekonómia, Farmácia

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Farmácia, Zdravotníctvo, Lekárenstvo

Počet rokov praxe

2

  • minimálne 2 roky skúseností v oblasti zdravotníctva ako lekárnik alebo reprezentant farmaceutickej spoločnosti
  • vynikajúce komunikačné schopnosti, argumentačné a vyjednávacie zručnosti
  • samostatnosť , efektívne zvládanie záťažových situácií
  • výborné organizačné schopnosti a silná orientácia na tím
  • vysoká miera lojality a angažovanosti
  • chuť učiť sa nové veci

Lekárne Dr. Max vznikli pred 18 rokmi spojením viacerých verejných lekární na celom území Slovenska, s cieľom byť k ľuďom čo najbližšie. Naše služby a poradenstvo sú vyhľadávané a využívané na viac ako 400 miestach po celej republike.

Zdieľame spoločné hodnoty, navzájom sa podporujeme, kolegom ponúkame možnosť participovať na spoločnom úspechu. Vďaka vzájomnej dôvere má každý priestor pre realizáciu vlastných myšlienok a uplatnenie získaných zručností a vedomostí. Dosiahnutie spoločného cieľa je založené na spoločnej tímovosti. Sme inovatívni, otvorení novým nápadom, ktoré podporujeme.

Našou najväčšou hodnotou je viac ako 2600 zamestnancov, ktorých prácu si nesmierne vážime.

Dr. Max je v súčasnosti nositeľom v poradí piateho ocenenia Naj Zamestnávateľ v kategórii Lekárska a zdravotná starostlivosť.

Poďte s nami prinášať jedinečnú starostlivosť.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Bibiana Šarvaicová
E-mail: poslať životopis
ID: 4596022  Dátum zverejnenia: 7.7.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac