Sanitár pre lekáreň Dr. Max - Lamač alebo Karlova Ves na polovičný úväzok PO - PIA 7:00 - 11:00

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok
Termín nástupu
dohodou, ideálne ihneď
446 EUR/mesiacZákladná hrubá mzda pri polovičnom úväzku je 446€ brutto.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Aktuálne obsadzujeme pozíciu Sanitár pre 2 lekárne Dr. Max (jedná sa o dve samostatné pozície, na polovičný úväzok, v dvoch rôznych lokalitách):
  • v časti Bory - Lamač, pre lekáreň Dr. Max v Nemocnici novej generácie Bory.
  • v časti Karlova Ves, lekáreň Dr. Max na poliklinike.

Jedná sa o dlhodobú spoluprácu, pracovný pomer je na polovičný úväzok, t.z. 20 hodín týždenne. Práca je od pondelka do piatku na 4 hodiny denne (je nutné chodiť každý deň) v čase od 07:00 do 11:00. Nástup je možný ihneď, predchádzajúce skúsenosti nie sú nutnosťou, ale preferujeme kandidáta, ktorý už pracoval na podobnej pozícii.

Náplň práce:
• dodržiavanie zásad hygienického režimu a prevádzkového poriadku lekárne
• preberanie, ukladanie a doplňovanie tovaru
• dezinfekcia laboratórnych priestorov a nástrojov
• upratovanie s použitím bežných čistiacich a dezinfekčných prostriedkov (zametanie, vysávanie, utieranie prachu, vynášanie odpadkov, umývanie podlahy čistenie okien, atď.)
• zabezpečenie sanitárneho vybavenia toaliet a pod.
• vykonávanie ďalších pomocných prác podľa pokynov nadriadeného
• výpomoc pri potrebnej administratíve (doručenie pošty, prebratie zásielok a pod.)

• stabilita a zázemie
• starostlivosť o zamestnancov prostredníctvom benefitov a rôznych výhod
• možnosť podieľať sa na chode lekárne (podpora odbornému personálu)

V prípade záujmu prosím pošlite Vaše CV kliknutím na "Pošlite spoločnosti životopis".

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

• zodpovedný prístup k práci
• skúsenosti s podobným typom práce v zdravotníctve je výhodou
• nekonfliktný typ / priateľský prejav
• podpora pre odborný personál lekárne
• dôkladnosť a precíznosť
• komunikatívnosť

Lekárne Dr. Max vznikli pred 18 rokmi spojením viacerých verejných lekární na celom území Slovenska, s cieľom byť k ľuďom čo najbližšie. Naše služby a poradenstvo sú vyhľadávané a využívané na viac ako 400 miestach po celej republike.

Zdieľame spoločné hodnoty, navzájom sa podporujeme, kolegom ponúkame možnosť participovať na spoločnom úspechu. Vďaka vzájomnej dôvere má každý priestor pre realizáciu vlastných myšlienok a uplatnenie získaných zručností a vedomostí. Dosiahnutie spoločného cieľa je založené na spoločnej tímovosti. Sme inovatívni, otvorení novým nápadom, ktoré podporujeme.

Našou najväčšou hodnotou je viac ako 2600 zamestnancov, ktorých prácu si nesmierne vážime.

Dr. Max je v súčasnosti nositeľom v poradí piateho ocenenia Naj Zamestnávateľ v kategórii Lekárska a zdravotná starostlivosť.

Poďte s nami prinášať jedinečnú starostlivosť.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ingrid Múčková
Tel.: +421910924984
E-mail: poslať životopis
ID: 4511790  Dátum zverejnenia: 1.2.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 446 EUR/mesiac