Referent obchodného oddelenia - Košice

Miesto práce
Košice
Termín nástupu
dohodou / ihneď
1 400 EUR/mesiacK nej prináleží mesačná variabilná zložka do 10% základnej mzdy.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Neustále sa rozvíjame a chceme prinášať to najlepšie zo sveta lekární. Preto do nášho tímu hľadáme kolegov, ktorí pristupujú k práci s nadšením, sú otvorení novým nápadom, dokážu spoločne zdieľať hodnoty a vzájomne sa podporovať.
V súčasnosti hľadáme nového kolegu do Košíc, s veľmi dobrou znalosťou excelu a so zmyslom pre prácu s číslami a dátami.

Tvojimi kľúčovými úlohami bude najmä:
  • spracovanie podkladov obsahujúcich obchodné výsledky na mesačnej a kvartálnej báze
  • odovzdanie relevantných podkladov za obchodné oddelenie na kontroling a účtovníctvo
  • komunikácia s obchodnými partnermi v súvislosti so zasielanými dátami
  • príprava analýz, prehľadov a štatistík k prideleným prípadom obchodného oddelenia
  • kontrola, rozpad a schvaľovanie došlých faktúr a dobropisov obchodného oddelenia v informačnom systéme
  • zodpovednosť za archiváciu zmluvnej agendy obchodného oddelenia
  • zodpovednosť za agendu kompenzácie zliav a vyhodnotenia benefitných zostáv
  • nahrávanie a zasielanie centrálnych objednávok dodávateľom a na lekárne
  • nastavovanie, aktualizácia a archivácia dodávateľských cenníkov
  • kooperácia na medzitímových aktivitách spoločnosti pri nastavovaní a optimalizácii procesov

  • Bohatá benefit cafetéria Dr.Max
  • Zamestnanecká karta na nákup našich produktov za výhodné ceny
  • Moderné pracovné prostredie s otvorenou a neformálnou firemnou kultúrou
  • Flexibilný pracovný čas, možnosť home office
  • Stabilná pracovná pozícia pre lídra na trhu - sme napredujúca a inovatívna spoločnosť
  • Možnosť zapojiť sa do rôznorodých projektov
  • Teambuildingové, športové a kultúrne podujatia, samozrejme keď to bude bezpečné
  • Istota finančného zázemia vďaka spravodlivému odmeňovaniu a zaujímavému finančnému ohodnoteniu
Viac o benefitoch nájdete na našich kariérnych stránkach:

Veríme, že Vás naša ponuka zaujala a vážime si Váš záujem o prácu v našej spoločnosti.

Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem o pracovnú pozíciu v našej spoločnosti. Všetky materiály budú starostlivo posúdené, kontaktovať však budeme iba uchádzačov, ktorí spĺňajú očakávania.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

obchod

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • Znalosť práce s Microsoft EXCEL na vynikajúcej úrovni je podmienkou (kontingenčné tabuľky, vlookup, použitie základných vzorcov)

  • Zmysel pre detail, "puntičkársky" prístup
  • Zmysel pre prácu s číslami a dátami
  • Proaktívny a zodpovedný prístup k práci a dodržiavanie stanovených pravidiel
  • Ochotný prístup k vzdelávaniu a vlastnému rozvoju
  • Zameranie na cieľ a dosahovanie spoločných výsledkov

Lekárne Dr. Max vznikli pred 18 rokmi spojením viacerých verejných lekární na celom území Slovenska, s cieľom byť k ľuďom čo najbližšie. Naše služby a poradenstvo sú vyhľadávané a využívané na viac ako 400 miestach po celej republike.

Zdieľame spoločné hodnoty, navzájom sa podporujeme, kolegom ponúkame možnosť participovať na spoločnom úspechu. Vďaka vzájomnej dôvere má každý priestor pre realizáciu vlastných myšlienok a uplatnenie získaných zručností a vedomostí. Dosiahnutie spoločného cieľa je založené na spoločnej tímovosti. Sme inovatívni, otvorení novým nápadom, ktoré podporujeme.

Našou najväčšou hodnotou je viac ako 2600 zamestnancov, ktorých prácu si nesmierne vážime.

Dr. Max je v súčasnosti nositeľom v poradí piateho ocenenia Naj Zamestnávateľ v kategórii Lekárska a zdravotná starostlivosť.

Poďte s nami prinášať jedinečnú starostlivosť.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ingrid Múčková
Tel.: +421910924984
E-mail: poslať životopis
ID: 4475144  Dátum zverejnenia: 29.11.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 400 EUR/mesiac