HR špecialista náboru pre lekárne / Recruitment specialist pre Lekárne od Trnavy po Dolný Kubín

Žilinský kraj, Trenčiansky kraj, Trnavský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
Dohodou
1 600 EUR/mesiacZákladná mzda na pozícii od 1 600 EUR. K základnej mzde prináleží variabilná zložka vo výške 10% základnej mzdy.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ak si dynamická/ý, poznáš, alebo chceš spoznať segment farmácie, pracuješ profesionálne, so zmyslom pre detail a interného zákazníka daj nám o sebe vedieť.
Hľadáme do nášho tímu parťáčku alebo parťáka, ktorá/ý má rád recruitment – pretože ten u nás je naozaj náročný.
Hľadáme posilu, ktorá/ktorý vie vnímať ľudí individuálne, rozmýšľať v kontexte, ponúkať alternatívy, viesť konštruktívne diskusie. Vie si nastaviť priority v práci, nenechá sa odradiť operatívou a venuje energiu a čas aj hľadaniu vylepšení.
U nás budeš veľa na cestách, na telefóne a online pretože naše ciele sú naozaj ambiciózne.

Aké budú tvoje úlohy?
  • Nábor a výber odborného personálu do lekární v pridelených regiónoch
  • Aktívne vyhľadávanie a priame oslovovanie kandidátov v regióne
  • Pravidelné návštevy lekární a realizácia výberových konaní – 80% v teréne
  • Úzka spolupráca s prevádzkovým oddelením, poskytovanie konzultácií z oblasti HR (najmä pracovné právo, motivácia, riadenie výkonnosti)
  • Participácia na príprave job fairs, spolupráca s vysokými a strednými školami a spolkami
  • Employer branding, podpora implementácie rozvojových programov v sieti lekární
  • Aktívna spolupráca na rôznych HR projektoch

ČO MÁME PRE TEBA NAVYŠE?
  • Firemné vozidlo s využitím aj na súkromné účely
  • Cafeteria Benefit Plus – možnosť vlastného výberu benefitov od viac než tisícky dodávateľov
  • Zamestnanecká zľava v lekárňach Dr.Max
  • Zľava na služby v klinikách ProCare aj pre rodinných príslušníkov
  • Moderné pracovné prostredie s otvorenou a neformálnou firemnou kultúrou
  • Stabilnú pracovnú pozíciu pre lídra na trhu – napredujúcu a inovatívnu spoločnosť
  • Flexibilný pracovný čas, home office
  • Možnosť zapojiť sa do rôznorodých projektov
  • Teambuildingové, športové a kultúrne podujatia
  • Psychologická poradňa – dôverná služba pre našich zamestnancov, ktorá pomáha riešiť problémy, či už pracovné alebo súkromné, zamestnancovi zaručuje anonymitu
  • Istotu finančného zázemia vďaka spravodlivému odmeňovaniu a zaujímavému finančnému ohodnoteniu

Viac o benefitoch nájdete na našich kariérnych stránkach: https://kariera.drmax.sk/kariera-drmax/preco-pracovat-v-drmax/

Čo na to hovoríš? Zaujala ťa naša ponuka? Ak áno, daj nám o sebe vedieť.

Vopred ďakujeme za všetky reakcie.
Stretávať sa budeme s kandidátmi, ktorý v najväčšej miere spĺňajú naše očakávania.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office 365 - Pokročilý
Microsoft Office - Pokročilý
Komunikačné schopnosti - Pokročilý
RECRU - Základy

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Recruiter

Počet rokov praxe

2

  • skúsenosti v oblasti náboru/výberu zamestnancov a obsadzovaním rôznych typov pozícií
  • skúsenosť s headhuntingom a priamym oslovovaním kandidátov je výhodou
  • skúsenosť s inou agendou v oblasti riadenia ľudských zdrojov
  • vysoká orientácia na interného zákazníka
  • ochota cestovať - aktívny vodič
  • príjemné vystupovanie a vynikajúce komunikačné zručnosti
  • dobré plánovanie a schopnosť samostatnej prioritizácie úloh
  • orientácia na cieľ/výsledok a vytrvalosť pri jeho dosahovaní
  • otvorenosť voči zmenám
  • proaktívny prístup s vysokou mierou vnútornej motivácie

Lekárne Dr. Max vznikli pred 18 rokmi spojením viacerých verejných lekární na celom území Slovenska, s cieľom byť k ľuďom čo najbližšie. Naše služby a poradenstvo sú vyhľadávané a využívané na viac ako 400 miestach po celej republike.

Zdieľame spoločné hodnoty, navzájom sa podporujeme, kolegom ponúkame možnosť participovať na spoločnom úspechu. Vďaka vzájomnej dôvere má každý priestor pre realizáciu vlastných myšlienok a uplatnenie získaných zručností a vedomostí. Dosiahnutie spoločného cieľa je založené na spoločnej tímovosti. Sme inovatívni, otvorení novým nápadom, ktoré podporujeme.

Našou najväčšou hodnotou je viac ako 2600 zamestnancov, ktorých prácu si nesmierne vážime.

Dr. Max je v súčasnosti nositeľom v poradí piateho ocenenia Naj Zamestnávateľ v kategórii Lekárska a zdravotná starostlivosť.

Poďte s nami prinášať jedinečnú starostlivosť.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Bibiana Šarvaicová
E-mail: poslať životopis
ID: 4467480  Dátum zverejnenia: 3.4.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 600 EUR/mesiac