Manažér logistky v distribučnej spoločnosti - Košice

Miesto práce
Košice
Termín nástupu
Dohodou
2 600 EUR/mesiacZákladná mzda na pozícii je od 2 600 EUR v závislosti od seniority a skúseností uchádzača. K mzde prináleží variabilná zložka vyplácaná kvartálne na základe plnenia cieľov.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Neustále sa rozvíjame a chceme prinášať to najlepšie zo sveta lekární a logistiky.
Preto do nášho distribučného tímu, ktorý je súčasťou sietí lekární Dr.Max v Košiciach – MEDICAL GROUP SK, práve teraz hľadáme skúsenú kolegyňu či skúseného kolegu, ktorá/ý pristupuje k práci s nadšením, je otvorená/ý novým nápadom, dokáže spoločne zdieľať hodnoty a vzájomne sa podporovať.
Čakajú ťa nové výzvy, implementácia inovácií ale aj stabilizácia existujúcich procesov v distribučnom sklade, nevyhneš sa vedeniu tímu, internej komunikácii ani reportingu riaditeľovi logistiky.

Tvojimi hlavnými úlohami bude:
  • Zodpovednosť za vedenie distribučného skladu
  • Riadenie jednotlivých úsekov skladu – príjem, picking, balenie, expedícia
  • Sledovanie plnenia plánu a hlavných KPI ako sú najmä doba vybavenia objednávky, dostupnosť tovaru, obrátka distribučného skladu, všetky sledované náklady aj plánovanie
  • Zefektívňovanie a optimalizácia procesov distribučného skladu a sledovanie ich dodržiavania
  • Hlásenie produkčných chýb a návrhy na zlepšenie procesov distribučného skladu
  • Riadenie, koordinácia a motivácia zamestnancov distribučného skladu, kontrola ich činností
  • Inventúra a optimalizácia veľkosti skladových zásob
  • Sledovanie nákladov distribučného skladu
  • Aktívna participácia na lokálnych ako aj medzinárodných projektoch
  • Spolupráca so skladom v Senci - pracovná pozícia vyžaduje občasné cestovanie

Čo na teba čaká:
  • služobný automobil - aj na súkromné účely
  • stabilnú pracovnú pozíciu pre lídra na trhu – napredujúcu a inovatívnu spoločnosť
  • možnosť zapojiť sa do rôznorodých projektov
  • istotu finančného zázemia vďaka spravodlivému odmeňovaniu a zaujímavému finančnému ohodnoteniu

Veríme, že Vás naša ponuka zaujala a v prípade záujmu prosím zvoľte možnosť "Poslať spoločnosti životopis". Váš záujem o pracovnú pozíciu v našej spoločnosti si nesmierne vážime.

Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti. Všetky Vaše osobné materiály budú starostlivo posúdené, kontaktovať však budeme iba uchádzačov, ktorí spĺňajú požadované podmienky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Logistika, Ekonomický smer

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý
M365 - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

  • Skúsenosti na vedúcej pozícii v LOGISTIKE/DISTRIBUČNEJ (ideálne vo farmaceutickej, alebo retailovej) spoločnosti min. 2 roky sú nevyhnutné
  • Vynikajúce komunikačné zručnosti
  • Výborné organizačné schopnosti
  • Precíznosť/vysoký zmysel pre detail
  • Zodpovednosť za dosahované výsledky
  • Orientácia na cieľ a vytrvalosť

Lekárne Dr. Max vznikli pred 18 rokmi spojením viacerých verejných lekární na celom území Slovenska, s cieľom byť k ľuďom čo najbližšie. Naše služby a poradenstvo sú vyhľadávané a využívané na viac ako 400 miestach po celej republike.

Zdieľame spoločné hodnoty, navzájom sa podporujeme, kolegom ponúkame možnosť participovať na spoločnom úspechu. Vďaka vzájomnej dôvere má každý priestor pre realizáciu vlastných myšlienok a uplatnenie získaných zručností a vedomostí. Dosiahnutie spoločného cieľa je založené na spoločnej tímovosti. Sme inovatívni, otvorení novým nápadom, ktoré podporujeme.

Našou najväčšou hodnotou je viac ako 2600 zamestnancov, ktorých prácu si nesmierne vážime.

Dr. Max je v súčasnosti nositeľom v poradí piateho ocenenia Naj Zamestnávateľ v kategórii Lekárska a zdravotná starostlivosť.

Poďte s nami prinášať jedinečnú starostlivosť.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ingrid Múčková
Tel.: +421910924984
E-mail: poslať životopis
ID: 4311484  Dátum zverejnenia: 25.5.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 2 600 EUR/mesiac