Obchodný manažér

Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Termín nástupu
Dohodou
1 900 EUR/mesiacZákladná zložka mzdy je od 1900€ brutto - finálna výška mzdy závisí od skúseností kandidáta. K mzde prináleží variabilná zložka vo výške 20% základnej mzdy vyhodnocovaná kvartálne.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Neustále sa rozvíjame a chceme prinášať to najlepšie zo sveta lekární. Preto do nášho tímu hľadáme kolegov, ktorí pristupujú k práci s nadšením, sú otvorení novým nápadom, dokážu spoločne zdieľať hodnoty a vzájomne sa podporovať.

Čo Vás u nás čaká?
  • zodpovednosť za dosahovanie stanovených cieľov v zmysle stratégie spoločnosti
  • komunikácia a vedenie obchodných jednaní s obchodnými partnermi
  • vyjednávanie obchodných podmienok a marketingových aktivít za účelom maximalizácie objemu predaja a výnosu vo zverenom portfóliu produktov
  • vytváranie, vyhodnocovanie a optimalizovanie obchodnej stratégie s cieľom maximalizovať objem predaja a výnosov, prípravu a aktualizáciu plánov predaja
  • príprava analýz, prehľadov a štatistík k prideleným obchodným prípadom, podklady k finančnému vyrovnaniu s obchodným partnerom
  • samostatné vedenie obchodnej agendy
  • príprava a uzatváranie obchodných zmlúv
  • komunikácia a spolupráca s ostatnými oddeleniami centrály spoločnosti
  • účasť na projektoch podľa potrieb spoločnosti

Čo Vám ponúkame?
  • Benefitová cafeteria Benefit Plus – možnosť vlastného výberu benefitov od viac než tisícky dodávateľov (DDS, MultiSport, dovolenka, - vstupenky do kina, knihy, permanentky do fitness centier, koncerty, tábory pre deti a pod)
  • Zamestnanecká zľava v lekárňach Dr.Max
  • Zľava v klinikách ProCare – možnosť využívať služby na klinikách ProCare za zvýhodnených podmienok (aj pre rodinných príslušníkov)
  • Moderné pracovné prostredie s otvorenou a neformálnou firemnou kultúrou
  • Stabilnú prácu pre lídra na trhu – napredujúcu a inovatívnu spoločnosť
  • Flexibilný pracovný čas, možnosť home office
  • Možnosť zapojiť sa do rôznorodých projektov
  • Teambuildingové, športové a kultúrne podujatia
  • Psychologická poradňa – dôverná služba pre našich zamestnancov, ktorá pomáha riešiť problémy, či už pracovné alebo súkromné, zamestnancovi zaručuje anonymitu
  • Istotu finančného zázemia vďaka spravodlivému odmeňovaniu a zaujímavému finančnému ohodnoteniu

Veríme, že Vás naša pracovná ponuka zaujala a v prípade záujmu prosím zvoľte možnosť "Reagovať na ponuku" a vyplňte formulár.

Ďakujeme všetkým kandidátom za prejavený záujem o pracovnú pozíciu v našej spoločnosti.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

  • Skúsenosti na podobnej pozícii v obchodnej spoločnosti min. 2 roky (ideálne v retailovej sieti alebo farmaceutickej spoločnosti)
  • Skúsenosti s OTC sortimentom sú výhodou
  • Vynikajúce komunikačné zručnosti, skúsenosti s vyjednávaním
  • Výborné organizačné schopnosti
  • Precíznosť/vysoký zmysel pre detail
  • Zodpovednosť za dosahované výsledky

Lekárne Dr. Max vznikli pred 18 rokmi spojením viacerých verejných lekární na celom území Slovenska, s cieľom byť k ľuďom čo najbližšie. Naše služby a poradenstvo sú vyhľadávané a využívané na viac ako 400 miestach po celej republike.

Zdieľame spoločné hodnoty, navzájom sa podporujeme, kolegom ponúkame možnosť participovať na spoločnom úspechu. Vďaka vzájomnej dôvere má každý priestor pre realizáciu vlastných myšlienok a uplatnenie získaných zručností a vedomostí. Dosiahnutie spoločného cieľa je založené na spoločnej tímovosti. Sme inovatívni, otvorení novým nápadom, ktoré podporujeme.

Našou najväčšou hodnotou je viac ako 2600 zamestnancov, ktorých prácu si nesmierne vážime.

Dr. Max je v súčasnosti nositeľom v poradí piateho ocenenia Naj Zamestnávateľ v kategórii Lekárska a zdravotná starostlivosť.

Poďte s nami prinášať jedinečnú starostlivosť.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Bibiana Šarvaicová
E-mail: poslať životopis
ID: 4198651  Dátum zverejnenia: 3.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 900 EUR/mesiac