Dátový analytik pre skladové zásoby

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 400 - 1 540 EUR/mesiacZákladná mzda na pozícii je od 1400€ brutto - v závislosti od skúseností kandidáta. Ku mzde prináleží variabilná zložka 10% zo základnej mzdy vyplácanej mesačne.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

K našim kolegom hľadáme ďalšiu posilu, ktorá bude mať pod palcom skladové zásoby.
Ak ťa baví práca s dátami, číslami a v exceli si ako doma, pošli si svoje CVčko a pridaj sa k nám do tímu.

Čo Vás u nás čaká?

  • Analýza predajov a skladových zásob pre účely výpočtu centrálnych objednávok
  • Optimalizácia procesov zásobovania lekárni centrálnymi objednávkami
  • Monitoring skladových zásob na lekárňach
  • Správa a rozvoj automatického objednávkového systému
  • Komunikácia s lekárňami a dodávateľmi
  • Príprava rôznych prevádzkových, obchodných a marketingových reportov
  • Spolupráca s ostatnými oddeleniami v spoločnosti

Čo Vám ponúkame?

  • istotu finančného zázemia vďaka spravodlivému odmeňovaniu a zaujímavému finančnému ohodnoteniu
  • moderné pracovné prostredie s otvorenou a neformálnou firemnou kultúrou
  • stabilnú prácu pre lídra na trhu – napredujúcu a inovatívnu spoločnosť
  • flexibilný pracovný čas, možnosť home office
  • možnosť zapojiť sa do rôznorodých projektov
  • teambuildingové, športové a kultúrne podujatia
Viac o benefitoch nájdete na našich kariérnych stránkach:

Vopred veľmi pekne ďakujeme za Váš záujem pracovať pre spoločnosť Dr.Max.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
SQL - základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • skúsenosti na podobnej pozícii v obchodnej spoločnosti min. 1 rok
(ideálne v retailovej sieti alebo farmaceutickej spoločnosti)
  • budeš robiť s veľkým množstvom dát čiže by ti nemal chýbať zmysel pre detail a precíznosť
  • vítané sú skúsenosti s prácou v Microsoft Power BI

Lekárne Dr.Max vznikli pred 15 rokmi spojením viacerých verejných lekární na celom území Slovenska s cieľom byť k ľuďom čo najbližšie. Naše služby a poradenstvo sú vyhľadávané a využívané na viac ako 320 miestach po celej republike.

Našim zamestnancom, ale aj zákazníkom prinášame jedinečnú starostlivosť. Zdieľame spoločné hodnoty, navzájom sa podporujeme, kolegom ponúkame možnosť participovať na spoločnom úspechu. Vďaka vzájomnej dôvere má každý priestor pre realizáciu vlastných myšlienok a uplatnenie získaných zručností a vedomostí. Dosiahnutie spoločného cieľa je založené na spoločnej tímovosti. Priateľstvo, načúvanie ostatným a priznanie si pochybenia nám nie sú cudzie. Zodpovedne rozhodujeme a konáme najlepšie ako vieme. Zároveň hľadáme nové a lepšie spôsoby s cieľom byť každý deň ešte lepší. Sme otvorení novým nápadom a podporujeme ich.
Našou najväčšou hodnotou je viac ako 2000 zamestnancov, ktorých prácu si nesmierne vážime.

Dr.Max je v súčasnosti nositeľom v poradí štvrtého ocenenia Naj Zamestnávateľ v kategórii Lekárska a zdravotná starostlivosť.

Navštívte naše kariérne webové stránky: https://kariera.drmax.sk/kariera-drmax/volne-pozicie/
Získajte viac informácií o našej spoločnosti a hodnotách, ktorými žijeme aj prostredníctvom kariérnych videí našich spokojných zamestnancov.

Poďte s nami prinášať jedinečnú starostlivosť!

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Adresa spoločnosti

MIRAKL, a.s.
Einsteinova 23
851 01 Bratislava
ID: 4092871  Dátum zverejnenia: 18.6.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 400 EUR/mesiac