HR Špecialista - Eshop Dr.Max / 6hod úväzok

Miesto práce
Diaľničná cesta 2G, Senec
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok
Termín nástupu
01.05.2024
1 300 EUR/mesiacMzda na pozícii je od 1 300EUR pri skrátenom úväzku - 30hod/týždenne. K mzde prináleží kvartálna odmena.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme skvelú parťáčku / skvelého parťáka - HR špecialistu, ktorá/ý sa chce pridať do nášho tímu, kde bude pôsobiť ako samostatný HR špecialista v našom dynamickom eshope v Senci.
Ak si zapálená/ý pre ľudí, komunikáciu a HR, a hľadáš flexibilnú prácu na 30-hodinový úväzok týždenne, tak nám daj o sebe vedieť.

ČO VÁS ČAKÁ v eshope Dr.Max?
  • Aktívna komunikácia so zamestnancami a manažmentom
  • Poskytovanie HR služieb zamestnancom a manažérom
  • Príprava a realizácia výberových konaní pre zamestnancov skladu / eshopu
  • Nastavenie a realizácia adaptačného procesu nových zamestnancov
  • Spracovanie dochádzky a podkladov pre personálne oddelenie v internom systéme
  • Zodpovednosť za organizáciu školení BOZP a PO, lekárskych prehliadok
  • Participácia na nastavení a optimalizácii HR procesov
  • Príprava rôznych personálnych a HR reportov
  • Spracovanie a aktualizácia personálneho plánu a mzdového rozpočtu
  • Komunikácia s inšpektormi práce
  • Budovať pozitívne meno zamestnávateľa, podieľanie sa na príprave konceptu Employer brandigu a realizácii súvisiacich aktivít
  • Zodpovednosť za prideľovanie OOPP, evidenciu a sklad pracovného oblečenia

ČO MÁME PRE VÁS NAVYŠE?
  • moderné pracovné prostredie s otvorenou a neformálnou firemnou kultúrou
  • stabilná prácu pre lídra na trhu – napredujúcu a inovatívnu spoločnosť
  • istota finančného zázemia vďaka spravodlivému odmeňovaniu a zaujímavému finančnému ohodnoteniu
  • pravidelné motivačné odmeny
  • vynikajúca atmosféra vďaka priateľskému kolektívu
  • teambuildingové a športové akcie
  • stravné lístky nad rámec zákona

Veríme, že Vás naša ponuka zaujala a vážime si Váš záujem o prácu v našej spoločnosti.

Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti. Všetky Vaše osobné materiály budú starostlivo posúdené, kontaktovať však budeme iba uchádzačov, ktorí spĺňajú požadované podmienky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

3

Počet rokov praxe

3

  • výborná znalosť zákonníka práce a súvisiacej legislatívy
  • skúsenosti v oblasti náboru a výberu zamestnancov a obsadzovaním skladových pozícií
  • skúsenosť z prostredia logistiky
  • vysoká orientácia na interného zákazníka
  • príjemné vystupovanie a vynikajúce komunikačné zručnosti
  • dobré plánovanie a schopnosť samostatnej prioritizácie úloh
  • orientácia na cieľ/výsledok a vytrvalosť pri jeho sledovaní
  • otvorenosť voči zmenám, proaktívny prístup k práci
  • skúsenosť s HR softvérom a reportingom

Lekárne Dr. Max vznikli pred 18 rokmi spojením viacerých verejných lekární na celom území Slovenska, s cieľom byť k ľuďom čo najbližšie. Naše služby a poradenstvo sú vyhľadávané a využívané na viac ako 400 miestach po celej republike.

Zdieľame spoločné hodnoty, navzájom sa podporujeme, kolegom ponúkame možnosť participovať na spoločnom úspechu. Vďaka vzájomnej dôvere má každý priestor pre realizáciu vlastných myšlienok a uplatnenie získaných zručností a vedomostí. Dosiahnutie spoločného cieľa je založené na spoločnej tímovosti. Sme inovatívni, otvorení novým nápadom, ktoré podporujeme.

Našou najväčšou hodnotou je viac ako 2600 zamestnancov, ktorých prácu si nesmierne vážime.

Dr. Max je v súčasnosti nositeľom v poradí piateho ocenenia Naj Zamestnávateľ v kategórii Lekárska a zdravotná starostlivosť.

Poďte s nami prinášať jedinečnú starostlivosť.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ingrid Múčková
Tel.: +421910924984
E-mail: poslať životopis
ID: 4042129  Dátum zverejnenia: 5.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac