Picker / Logista v eshope

Miesto práce
Diaľničná cesta 2g, Senec
Termín nástupu
dohodou / ihneď
950 - 1 208 EUR/mesiacZákladná zložka mzdy pre trvalý pracovný pomer je 950 EUR, k nej prislúcha variabilná zložka mzdy až do výšky 24% základnej mesačnej mzdy podľa výkonu práce a zamestnanecké benefity.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Sledovanie, triedenie a vychystávanie prijatých objednávok v rámci internetovej lekárne
  • Kontrola obsahu zásielok pripravených na expedíciu
  • Balenie objednávok tovaru
  • Označovanie zásielok adresnými štítkami pre potreby doručenia objednávky
  • Proces zaskladňovania tovaru
  • Práca v 2-zmennej prevádzke Po - Ne, ranná zmena od 6,00h - 14,15h a poobedná zmena od 13,15h - 21,30h, týždenný pracovný fond: 38,75h

  • Zamestnanecká zľava na nákup v našich lekárňach
  • Stravné nad rámec zákona vo forme gastrokarty alebo finančného príspevku do mzdy (možnosť výberu)
  • Cafetéria - možnosť výberu z množstva benefitov
  • Príspevok na dopravu 30€/mesačne
  • Príjemný kolektív a pracovné prostredie, veľmi dobré pracovné podmienky
  • Firemné akcie, večierky, darčeky, ovocné pondelky, káva/čaj k dispozícií
  • Istotu finančného zázemia vďaka spravodlivému odmeňovaniu a zaujímavému finančnému ohodnoteniu
  • Viac o benefitoch nájdete na našich kariérnych stránkach: https://www.drmax.sk/kariera-drmax/preco-pracovat-v-drmax

Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti.

Vaše materiály budú starostlivo posúdené a vybraných uchádzačov budeme kontaktovať.

Miesto výkonu práce je v Logistickom centre Senec.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • Výhodou sú predchádzajúce skúsenosti v sklade
  • Schopnosť systematicky si rozdeliť prácu

Lekárne Dr. Max vznikli pred 18 rokmi spojením viacerých verejných lekární na celom území Slovenska, s cieľom byť k ľuďom čo najbližšie. Naše služby a poradenstvo sú vyhľadávané a využívané na viac ako 400 miestach po celej republike.

Zdieľame spoločné hodnoty, navzájom sa podporujeme, kolegom ponúkame možnosť participovať na spoločnom úspechu. Vďaka vzájomnej dôvere má každý priestor pre realizáciu vlastných myšlienok a uplatnenie získaných zručností a vedomostí. Dosiahnutie spoločného cieľa je založené na spoločnej tímovosti. Sme inovatívni, otvorení novým nápadom, ktoré podporujeme.

Našou najväčšou hodnotou je viac ako 2600 zamestnancov, ktorých prácu si nesmierne vážime.

Dr. Max je v súčasnosti nositeľom v poradí piateho ocenenia Naj Zamestnávateľ v kategórii Lekárska a zdravotná starostlivosť.

Poďte s nami prinášať jedinečnú starostlivosť.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Lýdia Rado
E-mail: poslať životopis
ID: 3987827  Dátum zverejnenia: 17.8.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 950 EUR/mesiac