Finančný Kontrolór / Financial Controller

Miesto práce
Einsteinova 23, Petržalka
Termín nástupu
15.5.2020
1 800 EUR/mesiacMzda na pozícii je od 1 800EUR. Výška mzdy je závislá od skúseností kandidáta. K mzde prináleží variabilná zložka vo výške 10% základnej mzdy vyhodnocovaná kvartálne.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Neustále sa rozvíjame a chceme prinášať to najlepšie zo sveta lekární. Preto do nášho tímu hľadáme kolegov, ktorí pristupujú k práci s nadšením, sú otvorení novým nápadom, dokážu spoločne zdieľať hodnoty a vzájomne sa podporovať.
Pozíciu obsadzujeme na dobu určitú – 1 rok ( následná možnosť predĺženia)

ČO BUDE VAŠOU ÚLOHOU v Dr.Max?
  • Príprava podkladov pre pravidelný reporting,
  • Podpora finančného oddelenia pri účtovnej závierke,
  • Sledovanie a analýza hospodárenia jednotlivých stredísk,
  • Analýza a vyhodnocovanie jednotlivých projektov,
  • Návrhy na zlepšenie a hľadanie možností úspor,
  • Ad-hoc reporty a analýzy,
  • Aktívny business support pre ostatné oddelenia spoločnosti,
  • Duplikovaný submission do systémov.

ČO MÁME PRE VÁS?
  • Moderné pracovné prostredie s otvorenou a neformálnou firemnou kultúrou
  • Stabilnú prácu pre lídra na trhu – napredujúcu a inovatívnu spoločnosť
  • Možnosť participovať na projektoch spoločnosti v spolupráci s rôznym oddeleniami
  • Istotu finančného zázemia vďaka spravodlivému odmeňovaniu a zaujímavému finančnému ohodnoteniu
  • Viac o benefitoch nájdete na našich kariérnych stránkach:

Veríme, že Vás naša pracovná ponuka zaujala a v prípade záujmu prosím zvoľte možnosť "Poslať spoločnosti životopis". Váš záujem o pracovnú pozíciu v našej spoločnosti si nesmierne vážime.

Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti.
Všetky Vaše osobné materiály budú starostlivo posúdené, kontaktovať však budeme iba uchádzačov, ktorí spĺňajú požadované podmienky.
UPOZORNENIE: Vzhľadom k aktuálnej situácii však momentálne neprebiehajú žiadne osobné stretnutia, rozhovory prebiehajú onilne.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Ekonomické vzdelanie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

  • Skúsenosť z controllingu min. 3 rokov
  • Analytické myslenie
  • Znalosť účtovníctva, IFRS a ich legislatívy
  • Samostatné analytické myslenie
  • Zdieľanie spoločných hodnôt a ochota spolupracovať s ostatnými kolegami
  • Zodpovedný prístup k práci a dodržiavanie stanovených pravidiel
  • Zameranie na cieľ a dosahovanie spoločných výsledkov

Lekárne Dr. Max vznikli pred 18 rokmi spojením viacerých verejných lekární na celom území Slovenska, s cieľom byť k ľuďom čo najbližšie. Naše služby a poradenstvo sú vyhľadávané a využívané na viac ako 400 miestach po celej republike.

Zdieľame spoločné hodnoty, navzájom sa podporujeme, kolegom ponúkame možnosť participovať na spoločnom úspechu. Vďaka vzájomnej dôvere má každý priestor pre realizáciu vlastných myšlienok a uplatnenie získaných zručností a vedomostí. Dosiahnutie spoločného cieľa je založené na spoločnej tímovosti. Sme inovatívni, otvorení novým nápadom, ktoré podporujeme.

Našou najväčšou hodnotou je viac ako 2600 zamestnancov, ktorých prácu si nesmierne vážime.

Dr. Max je v súčasnosti nositeľom v poradí piateho ocenenia Naj Zamestnávateľ v kategórii Lekárska a zdravotná starostlivosť.

Poďte s nami prinášať jedinečnú starostlivosť.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ingrid Múčková
Tel.: +421910924984
E-mail: poslať životopis
ID: 3875735  Dátum zverejnenia: 28.4.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 800 EUR/mesiac