Samostatný/á Účtovník/Účtovníčka

Miesto práce
Moldavská cesta 8, Košice
Od 1 300 EUR/mesiacZákladná mzda na pozícii je 1300 EUR, k nej prináleží variabilná zložka vo výške 10% základnej mesačnej mzdy.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Čo Vás u nás čaká?
  • samostatné vedenie podvojného účtovníctva
  • zúčtovanie pohybov na bankových účtoch z bankových výpisov
  • zaúčtovanie všetkých pokladničných dokladov
  • zaúčtovanie došlých faktúr, párovanie saldokonta záväzkov
  • tvorba a účtovanie vyšlých faktúr, refakturácia nákladov podľa požiadaviek, párovanie saldokonta pohľadávok, sledovanie splatnosti a vymáhanie splatných záväzkov
  • účtovanie interných dokladov
  • formálna kontrola všetkých prvotných účtovných dokumentov, príp. zabezpečenie opravy chybných údajov
  • vykonanie otváracích a uzávierkových prác a zostavenie účtovnej závierky
  • príprava podkladov a spracovanie všetkých druhov daňových priznaní
  • sledovanie splatnosti preddavkov na daň z príjmov, príprava prevodných príkazov k úhrade záväzku
  • zostavovanie mesačných reportov
  • sledovanie zmluvných vzťahov s osobitným zreteľom na nájomné zmluvy, príprava podkladov pre úhrady záväzkov

ČO MÁME PRE VÁS NAVYŠE?
  • Cafetéria - možnosť výberu benefitov podľa vlastnej preferencie od viac ako 1800 dodávateľov
  • moderné pracovné prostredie s otvorenou a neformálnou firemnou kultúrou
  • stabilitu lídra na trhu – napredujúcu a inovatívnu spoločnosť
  • flexibilný pracovný čas
  • možnosť zapojiť sa do projektov spoločnosti
  • teambuildingové a športové podujatia
  • istotu finančného zázemia vďaka spravodlivému odmeňovaniu a zaujímavému finančnému ohodnoteniu
  • príjemný pracovný kolektív

Viac o benefitoch nájdete na našich kariérnych stránkach: https://kariera.drmax.sk/kariera/benefity/centrala/

Veríme, že Vás naša pracovná ponuka zaujala a v prípade záujmu prosím zvoľte možnosť "Poslať spoločnosti životopis".

Vopred ďakujeme za Vaše reakcie. Všetky Vaše žiadosti starostlivo posúdime a v prípade vyhovenia požiadaviek sa s Vami radi stretneme na pracovnom pohovore.

Vyhradzujeme si právo kontaktovať len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Ostatné znalosti

Podvojné účtovníctvo - Expert
Microsoft Excel - Pokročilý

Počet rokov praxe

3

  • zodpovednosť
  • samostatnosť
  • zmysel pre detail
  • dodržiavanie termínov
  • komunikatívnosť a asertivita
  • tímovosť a spoľahlivosť

Lekárne Dr. Max vznikli pred 18 rokmi spojením viacerých verejných lekární na celom území Slovenska, s cieľom byť k ľuďom čo najbližšie. Naše služby a poradenstvo sú vyhľadávané a využívané na viac ako 400 miestach po celej republike.

Zdieľame spoločné hodnoty, navzájom sa podporujeme, kolegom ponúkame možnosť participovať na spoločnom úspechu. Vďaka vzájomnej dôvere má každý priestor pre realizáciu vlastných myšlienok a uplatnenie získaných zručností a vedomostí. Dosiahnutie spoločného cieľa je založené na spoločnej tímovosti. Sme inovatívni, otvorení novým nápadom, ktoré podporujeme.

Našou najväčšou hodnotou je viac ako 2600 zamestnancov, ktorých prácu si nesmierne vážime.

Dr. Max je v súčasnosti nositeľom v poradí piateho ocenenia Naj Zamestnávateľ v kategórii Lekárska a zdravotná starostlivosť.

Poďte s nami prinášať jedinečnú starostlivosť.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

ID: 3752354  Dátum zverejnenia: 11.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac