Regionálny manažér - Východné Slovensko

Miesto práce
Prešovský kraj, Košický kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
dohodou
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
Základná mzda na pozícii je 2000€. Výška mzdy je však závislá od seniority kandidáta. Na pozícii je zároveň ponúkaná variabilná zložka mzdy.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • vedenie lekární v zverenom regióne
  • zodpovednosť za obchodné výsledky pridelených lekární
  • vedenie zamestnancov, vrátane ich výberu, rozvoja a motivácie
  • realizácia pravidelných návštev lekární a podpora odborného personálu
  • zodpovednosť za rozvoj a motiváciu zamestnancov lekární v danom regióne
  • zaisťovanie agendy potrebnej k prevádzkovaniu lekárne podľa platnej legislatívy
  • pravidelný reporting
  • podpora pri otváraní/uzatváraní nových či akvizovaných lekární
  • hľadanie možností a realizácia obchodnej spolupráce

  • podporujúce pracovné prostredie
  • pohyblivá pracovná doba
  • motivujúce finančné ohodnotenie
  • rozvoj manažérskych zručností
  • služobný automobil, notebook, mobilný telefón
  • príspevok na športové a relaxačné aktivity

V prípade záujmu o inzerovanú pozíciu nám prosím pošlite Váš životopis spolu s krátkym motivačným listom.

Za Vaše reakcie Vám vopred ďakujeme, kontaktovať na osobné stretnutie však budeme iba vybraných kandidátov, ktorí čo najpresnejšie spĺňajú vyššie uvedené požiadavky.

Vybraných kandidátov budeme kontaktovať do dvoch týždňov od zverejnenia inzerátu. V prípade, že Vás nebudeme kontaktovať, rozhodli sme sa vo výberovom konaní pokračovať s inými kandidátmi.

Ďakujem za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

Profesijné skúsenosti:
  • minimálne 3 roky skúseností vo vedení viacerých prevádzok
  • preukázateľná prax vo vedení tímu (zadávanie úloh, kontrola, hodnotenie, motivácia, rozvoj zamestnancov)

Osobnostné predpoklady:
  • osobnosť so schopnosťou motivovať a inšpirovať ľudí
  • výborné organizačné a riadiace schopnosti
  • vysoká miera lojality a angažovanosti
  • samostatnosť pri rozhodovaní a efektívne zvládanie záťažových situácií
  • schopnosť otvorenej komunikácie (argumentácia, poskytovanie spätnej väzby, konštruktívne riešenie problémov,...)
  • výrazná orientácia na tím a jeho podporu

Lekárne Dr.Max vznikli pred 11 rokmi spojením viacerých verejných lekární na celom území Slovenska s cieľom byť k ľuďom čo najbližšie. Naše služby a poradenstvo sú vyhľadávané a využívané na viac ako 290 miestach po celej republike.

Našim zamestnancom, ale aj zákazníkom prinášame jedinečnú starostlivosť. Zdieľame spoločné hodnoty, navzájom sa podporujeme, kolegom ponúkame možnosť participovať na spoločnom úspechu. Vďaka vzájomnej dôvere má každý priestor pre realizáciu vlastných myšlienok a uplatnenie získaných zručností a vedomostí. Dosiahnutie spoločného cieľa je založené na spoločnej tímovosti. Priateľstvo, načúvanie ostatným a priznanie si pochybenia nám nie sú cudzie. Zodpovedne rozhodujeme a konáme najlepšie ako vieme. Zároveň hľadáme nové a lepšie spôsoby s cieľom byť každý deň ešte lepší. Sme otvorení novým nápadom a podporujeme ich. Našou najväčšou hodnotou je viac ako 1500 zamestnancov, ktorých prácu si nesmierne vážime.

Dr.Max je v súčasnosti nositeľom ocenenia Naj zamestnávateľ 2017 v kategórii Lekárska a zdravotná starostlivosť.

Navštívte naše webové stránky: https://www.drmax.sk/kariera-drmax/.
Získate viac informácií o našej spoločnosti a hodnotách, ktorými žijeme aj prostredníctvom kariérnych videí našich spokojných zamestnancov.

Poďte s nami prinášať jedinečnú starostlivosť!

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Adresa spoločnosti

MIRAKL, a.s. (Lekárne Dr.Max)
Einsteinová 23
851 01 Bratislava
ID: 3465694   Dátum zverejnenia: 7.8.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   Základná mzda na pozícii je 2000€. Výška mzdy je však závislá od seniority kandidáta. Na pozícii je zároveň ponúkaná variabilná zložka mzdy.