Operátor Call Centra v Dr.Max

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ihneď
1 050 EUR/mesiacK základnej mzde prináleží po skúšobnej dobe variabilná zložka až do výšky 15% mesačne.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Neustále sa rozvíjame a chceme prinášať to najlepšie zo sveta lekární. Preto do nášho tímu hľadáme nových kolegov, ktorí pristupujú k práci s nadšením, sú otvorení novým nápadom, dokážu spoločne zdieľať hodnoty a vzájomne sa podporovať.

V súčasnosti hľadáme nového kolegu na pozíciu Operátor Call Centra do nášho rozširujúceho sa tímu.

ČO VÁS ČAKÁ V Dr.Max?
  • komunikácia so zákazníkmi prostredníctvom telefónu, e-mailu, chatu na webstránke, odpovedí na portáli (Heureka) a správ na sociálnej sieti Facebook
  • zodpovednosť za kvalitu komunikácie
  • riešenie požiadaviek zákazníkov
  • úprava údajov zákazníkov v informačných systémoch a databázach
  • komunikácia s inými oddeleniami Dr.Max
  • zriedkavé aktívne oslovovanie vybraných zákazníkov s dotazníkmi a prieskumami
  • prijímanie reklamácií zákazníkov po administratívnej stránke, riešenie prípadných podnetov a sťažností

ČO MÁME PRE VÁS NAVYŠE?
  • Benefitová cafetéria - možnosť vlastného výberu benefitov od viac než tisícky dodávateľov (DDS, MultiSport, dovolenka, vstupenky do kina, knihy, permanentky do fitness centier, elektronika a veľa ďalších možností)
  • Zamestnanecká zľava v lekárňach Dr.Max
  • Vzdelávanie
  • Stabilná prácu pre lídra na trhu – napredujúcu a inovatívnu spoločnosť
  • Istota finančného zázemia vďaka spravodlivému odmeňovaniu a stabilnému zamestnávateľovi
  • Teambuildingové a športové akcie

Veríme, že Vás naša ponuka zaujala a vážime si Váš záujem o prácu v našej spoločnosti.

Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti. Všetky Vaše osobné materiály budú starostlivo posúdené. Kontaktovať budeme iba uchádzačov, ktorí spĺňajú očakávania.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý

  • príjemný hlas a výborné komunikačné zručnosti
  • schopnosť konštruktívnej práce s rôznorodými informáciami
  • efektívne riešenie vzniknutých situácií
  • silná orientácia na zákazníka
  • asertivita
  • schopnosť komunikácie s rôznymi vekovými a sociálnymi skupinami
  • vysoká miera empatie
  • schopnosť zvládnuť stresovú situáciu
  • schopnosť efektívne vyriešiť prípadný vzniknutý konflikt
  • anglický jazyk - výhodou

Lekárne Dr. Max vznikli pred 18 rokmi spojením viacerých verejných lekární na celom území Slovenska, s cieľom byť k ľuďom čo najbližšie. Naše služby a poradenstvo sú vyhľadávané a využívané na viac ako 400 miestach po celej republike.

Zdieľame spoločné hodnoty, navzájom sa podporujeme, kolegom ponúkame možnosť participovať na spoločnom úspechu. Vďaka vzájomnej dôvere má každý priestor pre realizáciu vlastných myšlienok a uplatnenie získaných zručností a vedomostí. Dosiahnutie spoločného cieľa je založené na spoločnej tímovosti. Sme inovatívni, otvorení novým nápadom, ktoré podporujeme.

Našou najväčšou hodnotou je viac ako 2600 zamestnancov, ktorých prácu si nesmierne vážime.

Dr. Max je v súčasnosti nositeľom v poradí piateho ocenenia Naj Zamestnávateľ v kategórii Lekárska a zdravotná starostlivosť.

Poďte s nami prinášať jedinečnú starostlivosť.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

ID: 3358518  Dátum zverejnenia: 8.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 050 EUR/mesiac