Recepčná

Miesto práce
Einstenova 23, Digital Park II, Bratislava
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
čo najskôr

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• vedenie chodu recepcie (ohlasovanie a uvádzanie návštev)
• udržiavanie primeraných zásob občerstvenia, kancelárskych a čistiacich potrieb
• zodpovednosť za poriadok a čistotu (kancelária, kuchynka, zasadacie miestnosti)
• evidencia došlej a odoslanej pošty, podávanie zásielok na pošte
• organizačné zabezpečenie školení a firemných akcií (občerstvenie, priestory, technické vybavenie)
• zabezpečenie kuriérskych a ubytovacích služieb pre zamestnancov
• administratívna podpora pre všetky oddelenia (kopírovanie, scanovanie, laminovanie a tlačenie dokumentov)
• vybavovanie telefonátov a spravovanie mailovej korešpondencie

• neformálna atmosféra
• príjemné pracovné prostredie
• nápoje na pracovisku
• dobrý štartovací štartovací mostík pre kariéru v našej spoločnosti
• súčasť tímu HR

Táto pozícia je vhodná pre študentov vysokých škôl. Prispôsobíme sa Vášmu rozvrhu, sme flexibilní. Ak máte radi uvoľnenú pracovnú atmosféru, flexibilnú pracovnú dobu, táto pozícia je práve pre Vás.

Pokiaľ Vás naša ponuka zaujala, prosím reagujte prostredníctvom dotazníka na https://www.drmax.sk/kariera-drmax/karierny-formular/ .

Ďakujeme Vám vopred za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti.
Vaše osobné materiály budú starostlivo posúdené, kontaktovať však budeme len vybraných uchádzačov.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.11.2017 (ostáva ešte 8 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - základy
Microsoft Outlook - základy
Microsoft Word - pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Profesionálne požiadavky:
• skúseností v podobnej pozícií sú veľkou výhodou
Osobnostné predpoklady:
• organizačné zručnosti, precíznosť
• aktívna osobnosť so schopnosťou riešiť viac úloh naraz
• výborné komunikačné schopnosti a schopnosť tímovej spolupráce
• zodpovedný a samostatný prístup

Lekárne Dr.Max vznikli pred 11 rokmi spojením viacerých verejných lekární na celom území Slovenska s cieľom byť k ľuďom čo najbližšie. Naše služby a poradenstvo sú vyhľadávané a využívané na viac ako 250 miestach po celej republike.

Našim zamestnancom, ale aj zákazníkom prinášame jedinečnú starostlivosť. Zdieľame spoločné hodnoty, navzájom sa podporujeme, kolegom ponúkame možnosť participovať na spoločnom úspechu. Vďaka vzájomnej dôvere má každý priestor pre realizáciu vlastných myšlienok a uplatnenie získaných zručností a vedomostí. Dosiahnutie spoločného cieľa je založené na spoločnej tímovosti. Priateľstvo, načúvanie ostatným a priznanie si pochybenia nám nie sú cudzie. Zodpovedne rozhodujeme a konáme najlepšie ako vieme. Zároveň hľadáme nové a lepšie spôsoby s cieľom byť každý deň ešte lepší. Sme otvorení novým nápadom a podporujeme ich. Našou najväčšou hodnotou je viac ako 1500 zamestnancov, ktorých prácu si nesmierne vážime.

Navštívte naše webové stránky: https://www.drmax.sk/kariera-drmax/.
Získate viac informácií o našej spoločnosti a hodnotách, ktorými žijeme aj prostredníctvom kariérnych videí našich spokojných zamestnancov.

Poďte s nami prinášať jedinečnú starostlivosť!

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Adresa spoločnosti

Mirakl a.s. (Lekárne Dr.Max)
Moldavská cesta 8/A
040 11 Košice

Kontakt

Kontaktná osoba: PaedDr. Slavomíra Černáková
E-mail: poslať životopis
ID: 3238024   Dátum zverejnenia: 9.11.2017