Špecialista riadenia kampaní

Miesto práce
Einstenova 23, Digital Park II, Bratislava
Termín nástupu
01.10.2017
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • koordinácia, realizácia a správa CRM kampaní v spolupráci s CRM tímom s cieľom vytvárať, spracovávať a plniť obchodné príležitosti
  • príprava pravidelných analýz na pochopenie kľúčových faktorov úspechu jednotlivých kampaní
  • zabezpečovanie maximálnej angažovanosti zákazníkov a najlepšie možné výsledky kampaní CRM
  • priebežné sledovanie výsledkov aktuálne prebiehajúcich kampaní a vyhodnocovanie zrealizovaných kampaní
  • mapovanie zákazníckych ciest, ktoré analyzujú kontaktné body s organizáciou a maximalizujú obchodné príležitosti
  • hľadanie cenovo najvhodnejších komunikačných médií na personalizovanú komunikáciu
  • komunikácia s mediálnou agentúrou, nastavovanie media plánu, príprava podkladov
  • vyhodnocovanie kampaní a ich dopad na imidž značky Dr.Max
  • komunikácia s dodávateľskými reklamnými agentúrami, mediálnymi agentúrami, médiami a inštitúciami

  • pohyblivá pracovná doba
  • motivujúce finančné ohodnotenie
  • notebook, mobilný telefón
  • príjemné pracovné prostredie
  • podpora vzdelávania a kariérneho rastu
  • množstvo zaujímavých benefitov (napr. výuka anglického jazyka na pracovisku, fitness, zľavová zamestnanecká karta na nákup v lekárňach Dr.Max a pod.)

Ďakujeme Vám vopred za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti.

Vaše osobné materiály budú starostlivo posúdené, kontaktovať však budeme len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

marketing, mediálna komunikácia

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Počet rokov praxe

4

Profesionálne požiadavky:
  • minimálne 3 roky skúseností v podobnej oblasti sú podmienkou
  • preukázateľné skúsenosti z oblasti práce so sociálnymi médiami

Osobnostné predpoklady:
  • dynamická a aktívna osobnosť s inovatívnym pohľadom na riešenie úloh
  • výborné komunikačné schopnosti a schopnosť tímovej spolupráce
  • zodpovedný a samostatný prístup

Lekárne Dr. Max vznikli pred 18 rokmi spojením viacerých verejných lekární na celom území Slovenska, s cieľom byť k ľuďom čo najbližšie. Naše služby a poradenstvo sú vyhľadávané a využívané na viac ako 400 miestach po celej republike.

Zdieľame spoločné hodnoty, navzájom sa podporujeme, kolegom ponúkame možnosť participovať na spoločnom úspechu. Vďaka vzájomnej dôvere má každý priestor pre realizáciu vlastných myšlienok a uplatnenie získaných zručností a vedomostí. Dosiahnutie spoločného cieľa je založené na spoločnej tímovosti. Sme inovatívni, otvorení novým nápadom, ktoré podporujeme.

Našou najväčšou hodnotou je viac ako 2600 zamestnancov, ktorých prácu si nesmierne vážime.

Dr. Max je v súčasnosti nositeľom v poradí piateho ocenenia Naj Zamestnávateľ v kategórii Lekárska a zdravotná starostlivosť.

Poďte s nami prinášať jedinečnú starostlivosť.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ingrid Múčková
Tel.: +421910924984
E-mail: poslať životopis
ID: 3183976  Dátum zverejnenia: 11.9.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou